contador gratis Skip to content

Koronaviirus Rio de Janeiros: veebisait nÀitab kinnitatud juhtumeid reaalajas

Koronaviirus Rio de Janeiros: veebisait nÀitab kinnitatud juhtumeid reaalajas

Reaalajas vÀrskendatud andmetega vÔrgupaneelilt on vÔimalik uurida koroonaviiruse juhtude arvu Rio de Janeiros. Tööriist, mille Rio operatsioonikeskus (COR-Rio) kÀivitas eelmisel laupÀeval (21), vÔimaldab igapÀevaselt jÀlgida linna kinnitatud ja kahtlustatavaid Covid-19 juhtumeid ning haiguse pÔhjustatud surmade koguarvu. Andmeid vÀrskendatakse linna tervishoiuosakonna teabe pÔhjal.

LOE: 10 tasuta veebikursust karantiini

Skanner (monitoring.subpav.rio/COVID19) kasutab punaseid tĂ€ppe, et nĂ€idata pealinna Rio de Janeiro linnaosasid, kus uus koronaviirus avastati. Kahtlased juhtumid on omakorda nĂ€idatud kollasena. Numbrid on esile tĂ”stetud kaardi vasakul kĂŒljel.

1/1 kaardil Coronavirus Rio de Janeiros: veebisait vĂ”imaldab teil kinnitatud juhtumeid isiklikult jĂ€lgida – Foto: Reproduction / COR-Rio

Coronaviiruse kaart Rio de Janeiros: veebisait vĂ”imaldab teil kinnitatud juhtumeid isiklikult jĂ€lgida – Foto: Reproduction / COR-Rio

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo vÔrdlus

Kavandatud Pereira Passose instituudi koostöös munitsipaaltervishoiuosakonna tehnikutega vĂ”imaldab see paneel tutvuda juhtumitega ka vanuse ja soo jĂ€rgi. Andmed on saadaval platvormi paremal kĂŒljel.

Vaadake ka: Kodukontor: vaadake koroonaviiruse abil kodus töötamise tööriistu

Kodukontor: vaadake koroonaviiruse abil kodus töötamise tööriistu

Kodukontor: vaadake koroonaviiruse abil kodus töötamise tööriistu

Samuti annab COR-Rio monitor teavet haiglaravil viibivate inimeste arvu ja intensiivravi osakonnas. Paneeli allservas on vĂ”imalik jĂ€lgida Covid-19 igapĂ€evast arengukĂ”verat Rio de Janeiros. Kuni selle artikli avaldamiseni ei olnud linnas haigustesse surnud. Surmade arv, kui neid on, avaldatakse lahtris „Surmad“.

Koroonaviirus: kuidas telefoni puhastada? Uurige seda TechTudo foorumitest

Kas soovite teada kĂ”ike mobiiltelefonide, mĂ€ngude, rakenduste ja muu elektroonika maailmast? Eks me nĂ€e Youtube’i kanal: