Koronaviirus Rio de Janeiros: veebisait näitab kinnitatud juhtumeid reaalajas

Reaalajas värskendatud andmetega võrgupaneelilt on võimalik uurida koroonaviiruse juhtude arvu Rio de Janeiros. Tööriist, mille Rio operatsioonikeskus (COR-Rio) käivitas eelmisel laupäeval (21), võimaldab igapäevaselt jälgida linna kinnitatud ja kahtlustatavaid Covid-19 juhtumeid ning haiguse põhjustatud surmade koguarvu. Andmeid värskendatakse linna tervishoiuosakonna teabe põhjal.

LOE: 10 tasuta veebikursust karantiini

Skanner (monitoring.subpav.rio/COVID19) kasutab punaseid täppe, et näidata pealinna Rio de Janeiro linnaosasid, kus uus koronaviirus avastati. Kahtlased juhtumid on omakorda näidatud kollasena. Numbrid on esile tõstetud kaardi vasakul küljel.

1/1 kaardil Coronavirus Rio de Janeiros: veebisait võimaldab teil kinnitatud juhtumeid isiklikult jälgida – Foto: Reproduction / COR-Rio

Coronaviiruse kaart Rio de Janeiros: veebisait võimaldab teil kinnitatud juhtumeid isiklikult jälgida – Foto: Reproduction / COR-Rio

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Kavandatud Pereira Passose instituudi koostöös munitsipaaltervishoiuosakonna tehnikutega võimaldab see paneel tutvuda juhtumitega ka vanuse ja soo järgi. Andmed on saadaval platvormi paremal küljel.

Vaadake ka: Kodukontor: vaadake koroonaviiruse abil kodus töötamise tööriistu

Kodukontor: vaadake koroonaviiruse abil kodus töötamise tööriistu

Kodukontor: vaadake koroonaviiruse abil kodus töötamise tööriistu

Samuti annab COR-Rio monitor teavet haiglaravil viibivate inimeste arvu ja intensiivravi osakonnas. Paneeli allservas on võimalik jälgida Covid-19 igapäevast arengukõverat Rio de Janeiros. Kuni selle artikli avaldamiseni ei olnud linnas haigustesse surnud. Surmade arv, kui neid on, avaldatakse lahtris „Surmad“.

Koroonaviirus: kuidas telefoni puhastada? Uurige seda TechTudo foorumitest

Kas soovite teada kõike mobiiltelefonide, mängude, rakenduste ja muu elektroonika maailmast? Eks me näe Youtube’i kanal: