contador gratis Skip to content

Koronaviiruse "täiustused" MWC2020-s: karantiin ise ja osalejate välistamine kõrge riskiga riikidest – ettevõtlus

Koronaviiruse "täiustused" MWC2020-s: karantiin ise ja osalejate välistamine kõrge riskiga riikidest - ettevõtlus

Ericsson on MWC2020-l teine ​​kaalutu, kus tavaliselt on mõned kuud enne veebruari kõik suuremates tehnoloogia- ja kommunikatsiooninäitustel kasutatavad salongid ära kasutatud. Pärast LG-d oli Rootsi telekommunikatsiooniettevõttel täna käes kord teatada oma otsusest mitte viibida Barcelonas, ehkki see oli võtmehetk 5G-le, kes asus Euroopas esimesi samme tegema.

Sellel teisel puudumisel reageeris ühing GSMA, ühing, mis korraldas tänavu 24. – 27. Veebruaril Barcelonas ürituse, kahetsusega, et puuduvad selles valdkonnas nii olulised mängijad, kuid toonitab, et Ericsson on järgmisel aastal garanteerinud kohaloleku.

"GSMA võttis eksponentidega ühendust ja arutas ettevalmistavaid samme, mida GSMA ja eksponendid peavad tegema," seisis avalduses. "Tore on teada, et kolleegid kogu maailmas astuvad aktiivselt samme viiruse leviku tõkestamiseks ja tõkestamiseks," ütles allikas.

Sammud on WHO ja teiste tervishoiuasutuste soovituste järgimine, reisipiirangute austamine seal, kus need on olemas, ning „saabuvad varakult Hispaaniasse, et tagada aega ainult karantiiniks, tagada maskidele juurdepääs ja asendada kõrgetest riikidest pärit osalejad. teiste kolleegide ja kohalike Euroopa esindajate poolt ", kirjutab GSMA.

Mobiilimaailma konverents on suurim tehnoloogiakonverents Euroopas ja toob kokku enam kui 100 000 sektoriga seotud külalist. Hoolimata Euroopas viibimisest, on sündmus tõeliselt ülemaailmne, esindatud on 208 riiki, enam kui 2400 ettevõtet ja konverentsi, kus on 320 esinejat, 3500 ajakirjanikku ja palju meelelahutust.

Maailma suurimad liikuvuse ja tehnoloogia tootjad tähistavad siin oma kohta, tellivad suuri reklaame ja osalevad suuremahulistel konverentsidel ja boksides, viivad töötajaid, kliente ja partnereid kokku, kavandavad koosolekuid ja keskenduvad nendele päevadele suures osas võimaluste, võimaluste väljaselgitamisest. " Vaadake võistlust "ja vaadake trende.

GSMA teatas, et "ta jälgib ja hindab jätkuvalt Coronavruse mõju MWC Barcelona 2020-le", pidades kõige olulisemateks aspektideks eksponentide, osalejate ja töötajate tervist ja ohutust ". Kuid näitus" jätkub plaanipäraselt "kõigis Fira Grani asukohtades Via, Fira Montjuci ja La Farga LHospitaleti kaudu, sealhulgas YoMo ja neli aastat hiljem (4YFN).