Koroonaviirus: Apple õpetab näokaitseid tegema, Foxconn koondab töötajaid ja palju muud

Pandeemia koroona viirus (COVID-19) mõjutab jätkuvalt kümneid riike kogu maailmas. Vastuseks puhangule teame, et Apple on astunud mitu sammu ja lisaks raha ja ressursside investeerimisele haiguse vastu võitlemisele jagab ettevõte nüüd teavet isikukaitsevahendite tootmise kohta.

Lisaks hakkas Apple’i kaupluste sulgemise tagajärjel kogu maailmas seadmete mĂĽĂĽgi vähenemine mõjutama ettevõtte tipptoodangut. Nii et see meeldib ettevõtetele Foxconn (ĂĽks Apple’i suurimaid partnereid, kes ehitavad iPhone’i, sealhulgas Brasiilias), ei peata mitte ainult uute töötajate palkamist, vaid vähendab ka praeguste lepingutega töötamiseks kuluvat aega.

Brasiilias näeme, et uus rakendus aitab jälgida COVID-19 juhtumeid; Vahepeal kaebas Prantsusmaa, et Apple’i poolt oma toodetele kehtestatud “piirid” viivitavad pandeemia vastu võitlemise lahenduste väljatöötamisega sarnaselt Apple’i ja Google’i pakutavate võimalustega.

Kontrollime neid kõiki allpool!

Apple õpetab näokaitset tegema

Selle kuu alguses jagas Apple elutähtsat teavet näokaitsete, muude isikukaitsevahendite elus hoidmiseks vajalike isikukaitsevahendite, näiteks maskide ja prillide tootmise ja kasutamise kohta.

Kaitsja nägu

Arvestades nende toodete suurenevat nõudlust ja kasutamist Ameerika Ühendriikide haiglates, on Cupertino hiiglane välja andnud uue lisadokumendi, mis kirjeldab üksikasjalikult näokaitsetoodete tootmist, et teised ettevõtted või asutused saaksid aidata neid tooteid tarnida. toote.

Apple hoiatab, et juhiseid peaksid kasutama ainult spetsialistid ja et näokaitsmete tootmine nõuab tootmisel ja kujundamisel professionaalsel tasemel teadmisi.

Lisaks tootmiseks vajalike materjalide / meetodite täpsustamisele pakub ettevõte subjektile ka uue kohandatud e-posti aadressi: [email protected]

Foxconn vallandas?

Hiinas asuvad Foxconni tehased alustasid tegevust umbes kuu tagasi, pärast seda, kui riigis lõppes pandeemia tipp. Ehkki esialgne mure oli rahuldada nõudlust (pärast nädalatepikkust seisvat tootmist), näib probleem olevat praegu tootmise madalseis Rahaline aeg.

Mitmed Zhengzhou ühenduses, kus iPhone püstitati, ütlesid ametnikud, et Foxconn lõpetas värbamise ja hakkas ajutisi vabu kohti vähendama. Lisaks on vähendatud ületunde, vabrikud innustasid töötajaid puhkama.

Apple’i teine ​​tarnija Pegatron on vähenenud nõudluse tõttu ka töötajaid kärpinud. Tehase ametniku sõnul koondati umbes 1000 ajutist ja lepingulist töötajat.

Tootmispartnerite lootuste taaselustamiseks teeb Apple vastavalt Nikkeiteatas oma tarnijatele, et kavatsevad 2021. aasta märtsiks toota umbes 213 miljonit iPhone’i. Tehniliselt on see 4% kasv võrreldes 2019. aasta algusest kuni eelmise aasta märtsini toodetud seadmete arvuga, kuid tarnijate seas on kahtlusi.

Apple’i tootmisväljavaated on ĂĽsna optimistlikud ja peame hindama, kas need põhinevad realistlikel nõudlusprognoosidel. Tegelik toodang võib olla 10–20% väiksem.

Tegelikult, kuna enamik Apple’i poode on kogu maailmas endiselt suletud, on võimatu öelda, kui suur on nõudlus iPhone’ide järele lähikuudel, kuid Apple’il on muidugi head põhjused sellise positiivse väljavaate säilitamiseks.

Brasiilia rakendus COVID-19 jälgimiseks

Uued rakendused, mille on välja töötanud D’Ori teadus- ja haridusinstituut ja tehnoloogiaettevõtete poolt Zooxi nutikad andmed aitab jälgida COVID-19 juhtumite arvu Brasiilias. Helistati Head andmed, töötas selle rakenduse välja arstide, teadlaste ja teadlaste rĂĽhm vaid 25 päeva jooksul.


Hea rakenduse ikoon

Rakendusel on küsimustik, mis aitab kasutaja tervisliku seisundi andmete põhjal teavitada, kas ta peaks pöörduma arsti poole. Kui saastumise tõenäosus on suur, võidakse paluda inimestel määrata eksamid konkreetseks päevaks / kellaajaks tasuta.

Rio de Janeiro osariigi tervishoiusekretäri Edmar Santose jaoks võimaldab rakendus teil juhtumikõverat kiiremini jälgida ja tuvastada kõrgeima viirusekontsentratsiooniga piirkonnad. Tema jaoks on tehnoloogia näide sellest, kuidas ühiskond ning avalikud ja eraasutused saavad kokku inimelude päästmise missioonil.

See rakendus on Google Plays saadaval ka Androidile.

Prantsusmaa kurdab iOS-i piirangute ĂĽle

Ehkki Apple ja Google on koroonaviirusega võitlemiseks üle maailma leidnud lahendusi, üritavad paljud riigid pandeemia arengu jälgimiseks luua oma loomingut.

Ăśks neist riikidest on Prantsusmaa, kellel on Apple’i toodete “piirangute” tõttu raskusi jälgimistehnoloogia käivitamisel, mis on seotud just Bluetoothiga. Teave on Bloomberg.

Palume Apple’il kõrvaldada tehnilised takistused [do Bluetooth] et saaksime välja töötada lahendused, mis on suunatud Euroopa tervishoiusĂĽsteemile.

Apple ei luba rakendustel hoida seadmel andmete kustutamise ajal Bluetooth-ĂĽhendust taustal – erinevalt Google’iga koostöös esitatud lahendusest, mille eesmärk on seadmesse andmete salvestamine, välja arvatud juhul, kui keegi, kellega olete ĂĽhendust võtnud nakatumisest teatamiseks.

Vaatame, kas Apple teeb erandi.

kaudu MacRumors, Ars Technica, VEJA, ZDNet