Koroonaviirus: kaheksa võrguteenust, mis on karantiini ajal tasuta

Koroonaviiruse pandeemia põhjustatud karantiin on viinud selleni, et mitmed veebiteenused vabastasid sisu, mille eest makstakse tavaliselt tasuta. Selle algatuse eesmärk on julgustada inimesi kodus vanglas viibima, et vältida Covid-19 levikut. Võimalik on juurdepääs Globoplay sisule, Amazoni raamatutele ja isegi tasuta psühholoogiteenusele veebis. Järgmisena vaadake eraldi teenuste loendit. Tasub mainida, et aktsiate kestus on piiratud ja need naasevad seejärel oma tavapärase hinna juurde.

LOE: Veebisait jälgib koroonaviiruse arengut Brasiilias riikide kaupa

Kodukontor: vaadake koroonaviiruse abil kodus töötamise tööriistu

Kodukontor: vaadake koroonaviiruse abil kodus töötamise tööriistu

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Tasuta raamatud Amazonis

Lugemissõpradele on Amazon välja andnud sadu digitaalseid raamatuid tasuta allalaadimiseks. Sellel e-raamatul on väga erinevaid teemasid: peale ulme ning ajaloo- ja filosoofiaraamatute pakub ettevõte ka klassikalise kirjanduse koopiaid ning isegi magistri- ja doktoritöid. Teoseid saab osta Amazon Kindle poest või ettevõtte veebisaidilt, valides valiku „Raamatud” ja seejärel vormingu „Kindle e-raamat”. Pärast allalaadimist saab raamatuid lugeda Kindle’i seadmetest või samamoodi arvutite, tahvelarvutite ning Androidi ja iPhone’i (iOS) nutitelefonide tasuta rakendustest.

1 kaheksast avaldab Amazon raamatu digitaalse versiooni tasuta – Foto: Reproduction / Guilherme Ramos

Amazon väljastab raamatu digitaalse versiooni tasuta – Foto: Reproduction / Guilherme Ramos

2. Rohkem lugemisvõimalusi Scribdis

Peale e-raamatute teeb Scribd kogu kollektsiooni tasuta kättesaadavaks. Selle algatusega antakse 30 päeva jooksul välja miljoneid audioraamatuid, ajakirjaartikleid ja muud, ilma et oleks vaja krediitkaarti registreerida. Ettevõtte tegevjuhi Trip Adleri sõnul on selle teo eesmärk see, et kõigil oleks juurdepääs oma lemmikraamatutele, olgu siis meelelahutuseks või mis tahes valdkonnas teadmiste otsimiseks. Selle kampaania ärakasutamiseks külastage lihtsalt Scribdi ametlikku veebisaiti ja lunastage saadaval olevad 30 päeva tasuta.

2/8 Scribd avaldas kogu kollektsiooni avalikkusele – Foto: Disclosures / Scribd

Scribd avaldab kogu kollektsiooni avalikkusele – Foto: Disclosures / Scribd

Kuna paljud koolid ja kolledžid lükkavad tunde edasi, on Adobe võimaldanud kaugõppe hõlbustamiseks juurdepääsu mitmele rakendusele. Ettevõte teeb sellised programmid nagu Adobe Creative Cloud ja Adobe Connect õpilastele ja õpetajatele vabalt kättesaadavaks, et jätkata kodus klassiruumis edasijõudmist. Esimene, mis on saadaval kuni 31. maini, on rakenduste komplekt, mis sisaldab selliseid tööriistu nagu Photoshop, Illustrator ja Acrobat. Teine, 90 päeva jooksul tasuta välja antud, on veebipõhiste esitluste ja konverentside tarkvara.

Kolm 8-st Adobe tegi kaugõppe hõlbustamiseks tasuta kättesaadavaks programmid – Foto: Disclosure / Adobe

Adobe pakub kaugõppe abistamiseks tasuta programmi – Foto: Avalikustamine / Adobe

4. Filmid ja sarjad Globoplay’is

Globo TV voogedastusteenus Globoplay muudab osa lastele ja teismelistele suunatud platvormi mittetellijatele vabalt kättesaadavaks. Lisaks kõigile Malhação ja Sandy e Júniori hooaegadele on võimalik vaadata lastesarju, näiteks Sítio do Pica-pau Amarelo ja Detektiivid teevad Prédio Azul.

4/8 Globoplay annab tasuta juurdepääsu mittetellijatele – Foto: Reproduction / Helito Beggiora

Globoplay annab tasuta juurdepääsu mittetellijatele – Foto: Reproduction / Helito Beggiora

Tasuta sisu on saadaval 30 päeva jooksul ja Globoplayle pääseb juurde mitmel viisil: arvutite, Androidi ja iOS-i telefonide või tahvelarvutite, nutitelerite, Chromecasti, Android TV ja Apple TV ning igast seadmest sõltumatute rakendustega. Platvormile sisenemiseks peavad kasutajad kasutama oma Globo kontot.

5. Joogatunnid Down Dogi juures

Neile, kes soovivad samal ajal lõõgastuda ja liikuda, pakub Down Dog (www.downdogapp.com) kuni 1. aprillini tasuta joogatunde. Android-telefonidele ja iPhone’idele saadaval oleval rakendusel on ka veebiversioon ja see pakub juba pärast registreerimist mitmeid tutvustustunde. Karantiini ja rahvahulkade vältimise soovituste tõttu avaldas ettevõte oma sisu kasutajatele tasuta.

5/8 Down Dog vabastab tasuta joogatunnid kõigile kasutajatele – Foto: Reproduction / Guilherme Ramos

Down Dog vabastab kõigile kasutajatele tasuta joogatunni – Foto: Reproduction / Guilherme Ramos

See loob joogastuudiole lähedase elamuse, kus taustamuusika ja pildid õpetavad ja juhendavad praktikuid. Juurdepääsuks looge teenuses lihtsalt konto.

6. Tasuta Tinderi passid

Sotsiaalne tõrjutus mõjutab ka kiusatusi. Kuid Tinder on leidnud viise, kuidas hoida oma kasutajaid üksildastena, isegi kui nad on kodus isoleeritud. Funktsioon Passport võimaldab teil suhelda kõigiga, ükskõik kus maailmas, ja see on kõigile Tinderi liikmetele saadaval kuni 30. aprillini. Tavaliselt antakse see tööriist välja ainult Plus- ja Gold-paketi tellijatele.

6-st Tinderi passist 6 annab kasutajatele sobitamisvõimalused maailma erinevates osades – Foto: avalikustamine / Tinder

Passi sideaine annab kasutajatele sobitusvõimalusi erinevates kohtades ĂĽle maailma – Foto: avalikustamine / meeldetuletus

Passi abil saavad kasutajad valida linna ja seejärel pakkuda selle piirkonna inimestega meeldimisi ja vasteid. Iga päev saate külastada ainult erinevat linna, kuid saate oma asukohta muuta (nii et see laseks teistel teid selle piirkonna otsimisel leida) nii tihti kui soovite. Seejärel hakake tikkudega vestlema.

7. Internetis ja tasuta psĂĽhholoogi konsultatsioon

Portaal Psicologia Viva (www.psicologiaviva.com.br) pakub tasuta online psühholoogilist abi São Paulo osariigi elanikele karantiini ajal. See platvorm võimaldab kasutajatel konfidentsiaalsuse, mugavuse, mugavuse ja ohutusega rääkida volitatud psühholoogidega.

7/8 Portaal Psicologia Viva pakub tasuta ja turvalisi konsultatsioone – Foto: Reproduction / Guilherme Ramos

Portaal Psicologia Viva pakub tasuta ja turvalist konsultatsiooni – Foto: Reproduction / Guilherme Ramos

Algoritmid aitavad valida piirkondlike ja föderaalsete psühholoogianõukogude litsentseeritud spetsialiste. See soodustus kehtib kuni 31. märtsini ja veebis aja kokku leppimiseks pöörduge lihtsalt ametlikule Psicologia Viva veebisaidile ja täitke registreerimine soovitud nime, e-posti aadressi ja kellaajaga.

8. Tasuta filmid teenuses Play Spcine

Spcine Play voogesitus muudab kogu selle sisu São Paulo linna tegevuse tulemusel 30 päevaks tasuta kättesaadavaks. Platvormi eesmärk on julgustada kohalikku ja riiklikku filmitoodangut, kaasates filme linna filmifestivalidelt. Lisaks filmidele on saidil São Paulos ka kontserte ja muid kultuurilisi vaatamisväärsusi.

Spcine Play 8-st 8-st on SĂŁo Paulo linnas mitu filmi- ja kultuurilavastust – Foto: Reproduction / Guilherme Ramos

Spcine Play’l on SĂŁo Paulo linnas mitu filmi- ja kultuuriproduktsiooni – Foto: Reproduction / Guilherme Ramos

Koroonaviirus: kuidas telefoni puhastada? Uurige seda TechTudo foorumitest

Kas soovite teada kõike mobiiltelefonide, mängude, rakenduste ja muu elektroonika maailmast? Eks me näe Youtube’i kanal: