Koroonaviirus on mõjutanud isegi Apple’i aktsionäride koosolekuid; iPhone 12 väljavaated on erinevad

Täna algusega kell 14.00 (Brasiilia aja järgi) toimub see Steve Jobsi teatris – Apple Parki auditooriumis Cupertinos (California, Ameerika Ăśhendriigid) -, nagu eelmisel nädalal ennustati, Apple’i iga-aastane aktsionäride koosolek.

Nendel koosolekutel esineva avalikkuse jaoks pole alati oluline teave, vaid teave MacMagazine see saab silmale selgeks ja toob teile uudiseid, mida seal teha.

Eilsest tänaseni on täheldatud, et needki sĂĽndmused on mõjutatud Koroonaviirus (teise nimega COVID-19). Sean Montgomery, kes on Apple’i aktsionär, postitas Twitterisse ettevõtte välja antud hoiatuse:

Teatis on järgmine:

Tervise- ja ohutusabinõudApple järgib Ameerika Ühendriikide haiguste tõrje ja ennetamise keskuste (CDC) COVID-19 ametlikke juhiseid ja teeb tihedat koostööd rahvatervise ekspertidega. Palusime veebruaris Hiinasse reisinud aktsionäridel veenduda, et nad oleksid koosolekule eelnenud 14-päevase karantiiniperioodi lõpetanud, et nad saaksid seal osaleda.

Viimastel päevadel on muide oht, et COVID-19 võidakse kuulutada ülemaailmseks pandeemiaks, põhjustanud tehnohiiglase tegevuse languse. Reedest (21/2) kogunes siin $ AAPL 7,98% langust, 5,89% -ni MSFT-ni, 5,88% -ni AMZN-i, 6,51% -ga GOOG-i 6,5% -ni ja 6,38 FB-ni. %.

Kõike seda arvestades on isegi spekuleeritud, et see puhang võib mõjutada Apple’i plaane „iPhone 12“ osas. Kuigi see kuulutatakse välja alles septembris, alustati selle ettevalmistamist juba mitu kuud ette – isegi nĂĽĂĽd, kui Apple’i töötajad reisivad iga päev Hiinasse ja Hiinast, lepingute sõlmimiseks, komponentide kontrollimiseks, prototĂĽĂĽpide analĂĽĂĽsimiseks jne. Mine.

On ka analĂĽĂĽtikuid, kes eelistavad klaasi vaadata kui “pooltäit”; COVID-19 kompromiteeritud iPhone’i mudelite praeguse loendiga eeldatakse, et aasta lõpuks on nõudlus “iPhone 12” järele algsest hinnangust suurem. Aeg näitab.

9to5Mac kaudu