Koroonaviirus tegi veel ühe „tilga“: Facebook tühistas oma 2020. aasta ülemaailmse turunduse tippkohtumise

Pärast tänavuse mobiilse maailmakongressi tühistamise dikteerimist on koronaviirus taas vastutav teise „ohvri“ eest. Seekord ei korralda Facebook enam märtsis San Franciscos ülemaailmset turunduse tippkohtumist 2020, kuna viirus võib põhjustada terviseriske ja see on põhjustanud üha uusi surmajuhtumeid.

Sellel ĂĽritusel, mille korraldab igal aastal Facebooki turundusmeeskond ja kus on umbes neli tuhat inimest, teatab sotsiaalvõrgustik oma peamistest toodetest, uusimatest turusuundadest ja uutest kasvuvõimalustest. Kuid nagu Reuters nädalavahetusel teatas, otsustas suhtlusvõrgustik selle valmimise osas, mis on kavandatud 9.-12. “TĂĽhistame oma ĂĽlemaailmse turunduskonverentsi koroonaviiruse suurenenud ohu tõttu rahvatervisele,” garanteeris Facebook, nagu agentuur tsiteerib.

Viirus, mille puhang algas 2019. aastal Hubei provintsis, mõjutab ka ettevõtte virtuaalreaalsuse (VR) riistvara tarneahelaid, mis tuginevad suuresti Aasia mandrile. Sotsiaalvõrgustiku pressiesindaja Business Insideri tsiteerides ĂĽtles, et selle uusim VR-peakomplekt Oculus Quest on “mõnes piirkonnas suure nõudluse tõttu otsa saamas”.

Ettevõtte esindaja Mark Zuckerberg ei eita seetõttu koroonaviiruse põhjustatud täiendavat mõju riistvara tootmisele. Kuid on ka garantii, et Facebook võtab ette “töötajate, partnerite ja klientide ohutuse tagamise kĂĽsimuse”.

Lusa sõnul teatas Hiina tervishoiukomisjon, et Covid-19 nakatunud arv oli 70 548. Uute juhtumite hulgas oli 1933 haiguspuhangu epitsentrist Hubei provintsist.

Pärast seda, kui eelmisel nädalal oli kogu maailmas sündmusest mitu tühistamist dikteeritud ja pärast mitut sellist ettevõtet nagu LG, Facebook ja Nokia loobunud, juhib Coronavirus tehnoloogiat koguvaid organisatsioone, et tühistada MWC 2020. aasta väljaanne. Sel ajal ütles organisatsiooni tegevjuht John Hoffman, et haiguspuhang muutis sündmused võimatuks ja tühistamine oli kõige turvalisem võimalus.

Sel kuul tähistame SAPO TeK 20 aastat. Lisateavet leiate aadressilt https://tek.sapo.pt/tag/SAPOTEK20anos