Korraldage World Walkinguga ekskursioone nauditavamal viisil

Korraldage World Walkinguga ekskursioone nauditavamal viisil

Digitaalses maailmas, kus on olemas rakendus peaaegu kõigeks, on World Walking nutitelefonide lahendus, mille eesmärk on muuta jalutuskäik või väljasõit võimalikult mugavaks. Kas leida läbitav marsruut või kontrollida järelejäänud vahemaad, on need vaid mõned selle funktsioonidest.

Saate kontrollida läbitud tee registreerimisi GPS-i kaudu, arvutada ülejäänud kaugus tuuri lõpuleviimiseks automaatselt. Muidugi ei oleks ükski sotsiaalne rakendus täielik ilma sotsiaalsete funktsioonideta. Saate vestelda teiste inimestega ja jagada fotosid ekskursiooniks korraldatud grupi liikmetega. Võimalik on otsida konkreetseid kohti, mida külastada, ja jagada teistega erinevatest piirkondadest, näiteks kohtumispunktidest.

Kuid see pole veel kõik, et kasutajaid reisi ajal motiveerida, käivitab rakendus mitu eesmärki, näiteks videomängud, mis täidavad või jõuavad teatud verstapostideni profiile medalitega. Kui teil pole uue marsruudi kohta aimugi, vaadake rakendust. Seal on palju valikuid, mis on loetletud ja korraldatud linnade kaupa kogu maailmas, seega ka rakenduse nime päritolu …

Androidi ja iOS-i versioone saate alla laadida tasuta.