Korrastage oma Apple’i kaablid ja tarvikud, transportige neid hõlpsalt Bento Stacki abil

Kõigist Apple’i toodetest näeme (peaaegu?), Et nende valmistamisel, kujundamisel, iga komponendi valmistamisel ja isegi pakendamisel ning meie käteni jõudmisel on muret.

Tunded tekitavad a kasti eemaldamine soovitud toode on väga lõbus; Ilusasse karpi paigutatud toodete nägemine on rõõm. Kuid puhtuse taset on väga raske säilitada, sest me peame seda pidevalt edasi-tagasi kottides ja seljakottides kandma, paljude muude asjade keskel, mis võivad selle määrduda või isegi kahjustada, nagu see juhtub. kaablid, mis keerduvad ja purunevad väga lihtsalt.

Mõelge konkreetselt Apple’i toodete erinevatele tarvikutele algus Funktsioon 101 otsustas luua Bento virn, lihtne, tõhus ja kompaktne organisatsiooniline lahendus.

Bento virn

Inspireerituna väikesest Jaapani lõunakastist, mille nimi on bento, on Bento Stackil mitu sektsiooni, mis võimaldavad teil Apple’i tarvikuid ĂĽhes kohas korraldada, võttes kotis ja seljakotis vähe ruumi.

Esimene kamber on kõrguselt suurim, mis võimaldab säilitada võimsamaid laadijaid nagu MacBook Pro, iPad jt. Vahetult üleval on mingi klapp, mis võimaldab teil Apple Watchi külge kinnitada kuni kaks rihma.

Mõnes teises kohal asuvas kambris saate hoida kaableid, kõrvaklappe või muud, mida soovite. Lõpuks on teil veel ruumi Apple Pencililt lahkumiseks või – vaadake järele – kasutage seda iPhone’i toeks.

Komplektis on neli eraldajat, mis võimaldavad teil korraldada kaks suurimat sektsiooni parimal võimalikul viisil ja mõlemasse saate paigutada kuni kolm lisatarvikut. Ja soovi korral saate kasutada ainult ühte kambrit ja muuta Bento väiksemaks ja paremaks transportimiseks.

Tegelikult muudavad selle pakutavad organisatsioonid ja hõivatud väike ruumid ideaalseks isegi siis, kui teil pole vaja lisavarustust regulaarselt transportida. Näiteks on võimalik jätta väike karp ühte kohta (või isegi sahtlisse) ja elada rahulikult, teades, et see, mida vajate, on ühes kohas, organiseeritud viisil.

Lõpuks kasutatakse kogu Bento sisu mahutamiseks väikest silikoonriba. Praegu on saadaval kolm värvi: helehall, puhas roosa ja hõbe.

Huvi korral saate Indiegogo kampaaniasse panustada ja osta Bento Stacki 35 dollarit pluss saatmine. Koos tootega saate suurema silindri jaoks kaks silikoonriba ja neli eraldajat.

TechCrunchi kaudu