contador gratis Saltar al contenido

Kõva mängijatele mõeldud HD WD Black P10 salvestuslahendus

Kõva mängijatele mõeldud HD WD Black P10 salvestuslahendus

WD Black P10 ühendab endas disaini ja esmaklassilise jõudluse, pakkudes täiuslikku lahendust konsoolide ja PC-mängijate ladustamise probleemile

Pärast digitaalsete mängude turu hüppelist kasvu on vaevanud mälumahud mängijatele tehas, mis kasutab mängude kogu parandamiseks hooajalisi allahindlusi. Mõelge sellele Western Digital käivitada kompaktne HD väline WD Must P10 oma salvestusvõimaluste laiendamiseks Xbox One, Playstation 4 või PC.

Konsoolidel pole aga vahet, kas kasutaja eelistab oma mängu osta füüsilisel või digitaalsel andmekandjal, sest mängu installimine sisemisele salvestusruumile on kohustuslik ja selle tagajärjel peavad kasutajad uue mängu jaoks ruumi jätmiseks mängu kustutama. .

WD Black P10 ümbrisWD Black P10, mängijatele mõeldud väline kõvaketas

Milline on aga suurim kasu WD Must P10 alates Western Digital asemel a HD "Üldine" väline? Aktsepteerime mudeleid 2 TB testimiseks ja vastuse leiate meie täielikust arvustusest.

Kujundus

seda WD Must P10 on teadlikult mustas mattkujunduses ja järeltulijatele viitavate reljeefidega, mis on stiili jaoks väga industriaalne premium mängijatele Kavandatud. Korpuse ülaosa on valmistatud metallist ja tagab toote vastupidavuse, lisaks aitab kaasa sisetemperatuuri juhtimisele HD. Maja põhi on valmistatud väga vastupidavast plastikust, mis joondub ülejäänud tootega väga orgaanilisel viisil.

WD Black P10 disainMetallist valmistatud WD Black P10 tööstusdisain on stiilne ja väga vastupidav

Tootel on mõõtmed 4,65 x 3,46 x 0,5 cm, Mis on konkurentidest palju kompaktsem ja õhem HD-laiendusalates Seagatenäiteks. seda WD Must P10 mahub ilma vaevata suvalisse taskusse, sest see lihtsalt kaalub 140 grammi.

seda HD alates Western Digital ainult üks sissekanne Mikro-B muster HD väline ühendus ja a LED valge, mis näitab, kui tootel on mõni lugemis- ja kirjutamistegevus. seda LED mitte liiga tugev ja virvendab pleekinud ja lihtsal viisil, ei häiri pimedamas keskkonnas.

WD must P10 LEDWD Black P10 valge LED on lihtne ja näitab, kui seade on aktiivne

Ainus lisatarvik, mis tootega pakendis kaasas on, on kaabel Mikro-B jaoks USB-A seda 40 cm pikkus. Suurusest piisab, et see asetada turvalisse kohta oma konsooli või PC. Lisaks on see toode varustatud kasutusjuhendiga, mis näitab, kuidas ühendada WD Must P10 lihtne ja kiire.

Vaja on lisada veel üks pistik või kaabel, millel on ühendus USB-C. Kuna see on toode, mis ühildub saidi sülearvutitega Apple, kasutaja a MacBook Pro Enamik uusimaid tooteid ei saa pordi puudumise tõttu toodet ilma täiendavate pistikuteta kasutada USB-A standard.

Etendus

seda WD Must P10 alates 2 TB on ülekandetasu 140 MB / s ja töötavad kiirusega 5400 p / min. seda HD ei vaja välist toiteallikat, mille toiteallikaks on kaabel ise USB.

WD must P10 kaabelWD Black P10-ga kaasasolev micro-B-USB-A-kaabel on väga hea kvaliteediga

Isegi kui see on toode mängijatele, seda HD saab kasutada mis tahes faili salvestamiseks, kuna see ühildub failiga PC. Tehase vormindamine on exFAT, mis võimaldab teil salvestada väikestest dokumentidest hiiglaslikesse videofailidesse.

Sellegipoolest WD Must P10 Seda ei tehta nende jaoks, kes soovivad oma faile turvaliselt salvestada, kuna neid pole failide krüptimine. Sest see on toode mängijatele, otsustas ettevõte põhjendatud funktsioone mitte lisada, kuna konsoolil pole praegu krüptitud failide lugemise ja kirjutamise meetodit. seda HD alates Western Digital pole soovitatav neile, kes soovivad salvestada tundlikumaid andmeid.

WD Black P10 personaalarvuti kasutamineWD Black P10 saab kasutada mis tahes faili salvestamiseks, kuna see ühildub PC ja exFAT-vorminguga

Tehnilise jõudluse andmete arutamiseks kasutame võrdlusuuringute tööriistu CrystalDiskMark lugemis- ja kirjutamiskiiruse testimiseks MB / s. Samuti arvutame mängu avanemise aja, võrreldes a-ga HD "Tavaline" Element 2-st TBka alates Western Digital. Vaadake tulemusi:

CrystalDiskMark – lugege ja kirjutage

CrystalDiskMark - lugege ja kirjutage

Katsetage tööriistaga CrystalDiskMark kasutage erinevates ülekanderežiimides erineva suurusega järjestikuseid ja juhuslikke andmeid. Siin testitakse tarkvara HD tegelikkusele lähedasemas olukorras, et teha kindlaks selle lugemis- ja kirjutamisjõud. Nagu graafikult näha, on WD Must P10 toimima paremini kui HD-element alates 2 TB.

Kui rääkida numbritest, siis see on WD Must P10 jõuda keskmisele 137 MB / s lugemine vastandub 122 MB / s alates Element. Kirjalikult, keskmiselt 131 MB / s jõudnud 103 MB / s Kõige tavalisem HD. See tulemus näitab seda Q10 kättesaadav 140 MB / s tootja lubanud ja a HD üldine väline kiirus.

Testi laadimise mäng

Testi laadimise mäng

Selles testis testime tegelikku eesmärki kui a HD Mängijad, määrake avaekraanile mitme mängu avamiskiirus. See test viiakse läbi arvutisse installitud mängudega arvutis WD Must P10.

Nagu ülaltoodud graafikult näha, mäng Ülevaatus võta 36,46 sekundit ajutisele avaekraanile pääsemiseks Element alates 2 TB võta 40,87 sekundit. J mängus Nõid 3, seda Q10 võta 21,17 sekundit ja Element 24,38 sekundit.

Tulemused pole nii erinevad ja HD-de vaheliste mängude erinevus on keskmine 4 sekundit, minimaalne kasum võrreldes tootega no-gamer.

mängu avamisaeg võrreldes Kingston NVMe SSD-ga

Ülaltoodud testis arvutasime mängu alguse ühe vastu SSD NVMe alates Kingstonmall A2000 alates 1 TB. Rõhutame, et sellist võrdlust on ebaõiglane teha, kuna selles leiduva ketta ja nõelamehhanismi tehniliste piirangute tõttu Q10, ajad on väga erinevad.

Nagu graafikult näha, mängu laadimise aeg Ülevaatus See on lihtsalt 14,65 sekundit, mis on väga kiire võrreldes 36,46 sekundit alates Q10. J Nõid 3 lihtsalt laaditud 9,23 sekunditja Q10 rohkem kui 10 sekundi kaugusel 21,17 sekundit.

Valmis

seda WD Must P10 alates Western Digital esinema oodatud a HD väliselt tehtud mängijatele. Tulemused on väga lähedased sellele, mida ettevõte lubab, olla toode, mis vastab kõigile teie salvestus- ja teisaldamisvajadustele.

Üldiselt testis toodet 1 nädal peamise salvestusseadmena a PC Mängijad ja lisaks ülaltoodud katses mainitud mängule jooksime ka Resident Evil 2 uusversioon, Surnud keskpäeval ja Kvantpuhkus erakordse jõudlusega, ilma lämbumise ja lukustamiseta. Nagu nähtud mängijatele siin uudistesaalis võime seda öelda HD üllatunud, et see on hea lahendus neile, kes soovivad oma mängu jaamade vahel teisaldada ilma, et peaksite seda uuesti alla laadima, peate lihtsalt sisenema poodi, kust mäng osteti.

WD Black P10 ühendusWD Black P10 on mängijatele mõeldud mälulahendus, mis ühendab endas suurepärase jõudluse ja hõlpsasti kaasaskantavat

Ent ajastul, kus SSD muutuvad üha demokraatlikumaks ja saavad oluliseks osaks mängijatele rohkem hardcore sisse PC, on raske mõelda, kas WD Must P10, maksumus R $ 580.00 mudelis 2 TB, on kasutajate esimene valik mängude salvestamiseks ja käitamiseks, kuna enamik mängijaid hindab kiirust, mitte teisaldamist.

Siiski tuleb märkida, et konsoolimängijad ostavad WD Must P10 nad ei tee halba valikut. Peale kujundusele vastava välimuse 8. põlvkond, on lahendus joondatud konsooli sisemise mäluseadmega.

seda WD Must P10 leiate ametlikul veebisaidil Western Digital Brasiilias.

WD Black P10 tehnilised andmed

Mall WDBA2W0020BBK-WESN
Liides USB 3.2 1. gen
Võime 2 TB, 4 TB, 5 TB
Pistik Mikro B – tüüp A
Mõõtmed 4,65 x 3,46 x 0,5 cm
Maksimaalne ülekandetasu 140 MB / s – lugemine130 MB / s – kirjutage
Töötemperatuur 5 ° C kuni 35 ° C
Ühilduvus Xbox OnePlaystation 4, (4.50 või uuem) Windows (8.1 või uuem) macOS (10.11 või uuem)
Kaal 140 grammi 250 grammi (koos pakendi ja tarvikutega)
Tehase garantii 3 aastat
Värv Must
Hind R $ 580.00 (2 TB) R $ 838.00 (4 TB)
HD WD Black P10 on mängijatele mõeldud salvestuslahendus
  • Kujundus – 10/10
  • Ühendus ja tehnoloogia – 10/9
  • Etendus – 8,5 / 10
  • Turvalisus – 8/10

8,9 / 10

Lõplikud kaalutlused ja miinused

WD Black P10 on väline kõvaketas, mis on mõeldud rasketele mängijatele, kes soovivad ühendada esmaklassilise disaini kaasaskantavuse ja jõudlusega.

Pro

  • Plug and Play
  • Hea mänguetendus
  • 3-aastane garantii
  • Premium ja stiilne disain

Miinused

  • Krüptimise puudumine
  • Selle jõudlus sarnaneb mitte-mängijate kõvaketastega