Kreeka uus rahandusminister oli kunagi videomängude mees

Kreeka uus rahandusminister oli kunagi videomängude mees

Kreeka parlament võttis vastu uue valitsuse. Ametisse astunud ministrite seas oli endine Valve ökonomist ja videomängumaailmas suur nimi Yanis Varoufakis, kes oli seotud populaarse mänguteenusega Steam.

Yanis Varoufakis lahkub veebimängude maailmast, et võtta üle Kreeka valitsuse ja kolmiku vahelised läbirääkimised. Ühe kokkuhoiumeetmete poolt enim mõjutatud riigi uus rahandusminister läheb majandusteadlaselt ja konsultandilt üle Valvele, kus ta mängib võtmerolli Steami mängude turustaja arendamisel.

Praegu Gabe Newelli juhitav Valve teeb aastatel 2012–2013 koostööd Varoufakisega, kes ütleb, et ta polnud isegi suur videomängude fänn, et analüüsida ja välja töötada mänguplatvormi majanduse mudel.

Nagu Kreeka rahandusminister oma ajaveebi esimeses väljaandes ütles, tuli Valve ettepanek ettevõtte jaoks majanduslikult raskel ajal. See tehakse e-posti teel, mis on kustutamise lähedal juba enne selle avanemist.

53-aastaselt võttis Varoukafi vastu uue väljakutse ja võttis Kreeka uue valitsuse ning poliitilise juhtimise ühe peamise portfelli, mis aitaks riigil ületada riigivõlg, mis võrdub juba 175% -ga SKPst.