Küberesmaspäev: näpunäited pettuste ostmiseks ja vältimiseks

Musta reede pohmellipostina tuntud küberesmaspäev on elektroonika- ja arvutitoodete, sealhulgas mobiiltelefonide, näiteks tahvelarvutite ja nutitelefonide, austajatele teine ​​ostuvõimalus. Brasiilias sai üritus hoo sisse 2012. aastal ja on sellest ajast alates olnud vähem keeruline ja tulusam alternatiiv neile, kes eelistavad musta reede kaoses mitte riskida.

Mis on küberesmaspäev?

Küberesmaspäev on kommertsüritus, mis on Brasiilias vähem levinud kui näiteks must reede. Küberesmaspäev võib olla aga ideaalne võimalus neile, kes eelistavad mustale reedele iseloomulikke füüsiliste poodide järjekordi ja ummikuid ostusaitidel mitte kokku puutuda.

Allahindlused on praktiliselt ühesugused, ehkki osalemine piirdub rohkem kaubamajade ja arvutiettevõtetega, kuna ürituse fookuses on üldised tehnoloogiatarbed, nagu nutitelefonid, sülearvutid, arvutid, tahvelarvutid, kellad ja nutikad käevõrud.

androidpit Cyber ​​esmaspäev 2

Küberesmaspäev on saabumas / © ANDROIDPIT

Küberesmaspäeva lõi Ameerika Kaubanduse Riiklik Föderatsioon 2005. aastal, püüdes veelgi suurendada aasta lõpu müüki jaekaubanduses. Küberesmaspäeval osalesid peale Brasiilia ja Ameerika Ühendriikide ka teised riigid, näiteks Kanada, Tšiili, Hiina, Colombia, Saksamaa, Iirimaa, Jaapan, Portugal ja Suurbritannia.

Millal on küberesmaspäev 2017?

Küberesmaspäeva ametlik kuupäev on 27. november, kuigi jaemüüjad saavad alustada varem ja erinevatel aegadel. Küberesmaspäeva jaoks pole konkreetset algusaega. Iga pood pakub oma pakkumist erineval ajal. Enamik kauplusi hakkavad oma esimesi kampaaniaid pakkuma hommikul, kella 9.00–10.00. Kui teised võivad alustada juba südaööl.

Kuidas valmistuda küberesmaspäevaks 2017

KĂĽberesmaspäeval pole ohutu ostmise saladusi palju. Esimene on kõige elementaarsem, kuid funktsionaalne: lihtsalt ostke see poest. Kasutage seda perioodi, et siseneda tuttavate kaubamärkide ja poodide veebisaitidele ning registreeruda nende infolehesĂĽsteemi, et saada isiklikult e-kirju nende vastavate allahindlustega. Hoiduge kooli seljakoti ostmisel absurdsetest allahindlustest, näiteks 500 dollari suurusest iPhone’ist või tasuta Galaxy S8-st.

Otsige poe või veebisaidi mainet PROCONi veebisaidilt, kus on igakuiselt värskendatud saitide loend, mida pole soovitatav. Hoiduge siiski põhjendamatult madalate hindade eest kauplustes, mida selles nimekirjas pole. Samuti veenduge, et kassas oleks https: // protokoll aktiivne (mida tähistab Interneti-brauseris lukuikoon).

Allpool on mõned näpunäited, mida Stella mustade reede kohta jagas ja mis kehtivad küberesmaspäevaks:

  • Pidage meeles, et teil on ostetud toote tagastamiseks alates teie koju jõudmise päevast 07 päeva, kui te seda enam ei soovi. Enne ostu lõpetamist lugege saatmistingimusi ning vahetamise ja tagastamise põhimõtteid.
  • Sularaha maksmine pangakaardi või krediitkaardiga on meetod, mis annab kõige rohkem allahindlusi. Kui kasutate muid meetodeid, arvutage osamaksetega seotud huvi.
  • Valige kõige populaarsem makseviis. Boleto, krediitkaart, PayPal, MercadoPago, PayU, PagSeguro ja Moip. Ă„rge ostke saitidelt, kus ainsad aktsepteeritud makseviisid on boleto bancário või pangahoius.

Niisiis, kas teate, mida kavatsete selle aasta küberesmaspäeval osta?

* Seda artiklit võidakse tulevikus uuendada ja uuesti avaldada.