Kuhu kadus Bluetoothi ​​ikoon iOS 12-s?

Kuhu kadus Bluetoothi ​​ikoon iOS 12-s?

Kuna iOS 12 käivitatud, kurtsid paljud iPhone’i kasutajad seda Bluetoothi ​​ikoon lihtsalt kaob, mõned arvasid isegi, et seade lõpetas ĂĽhenduse pärast värskendamist.

Tegelikult pole see viga ega ühenduse probleem, vaid lihtsalt paigutuse muutused vastu võtnud Apple. Selgitame siin artiklis, kuidas mõista, kas Bluetooth on teie seadmes aktiivne.


Muudatus mõjutab uusi iPhone’i kasutajaid ja Touch ID mudeleid. IPhone X-is kuvatakse ikoon ĂĽlaosas, kui lohistate juhtimiskeskust alla, kuid iOS 12 puhul seda enam ei kuvata.

IOS 12-ga ühilduvate iPadide ja iPodide puhul kaob ikoon ekraani ülaosast ka ära.

Huvitav on aga see, et kui teil on ĂĽhendatud Bluetooth-peakomplekt, on see sĂĽmbol ilmub ekraani ĂĽlaosas. See ei muuda midagi.

Ăśhendatud peakomplekti ikoon kuvatakse ekraani ĂĽlaosas

Mis on lahendus?

Kui olete üks neist, kes soovib, et Bluetoothi ​​sümbol oleks selle lubamisel ekraani ülaosas tagasi, on mul kahju öelda, et pole mingit võimalust seda tagasi saada. Apple ei luba seda enam.

Ta võib tulevikus oma meelt muuta, kuid praegu tehke järgmist.

Kuidas kontrollida, kas Bluetooth on ĂĽhendatud?

Kui soovite teada saada, kas teie seadmes on Bluetooth-ĂĽhendus aktiivne, avage see lihtsalt Juhtimiskeskus oma iPhone’is. Kui Bluetoothi ​​nupp sinine, sest see on aktiivne.

Juhtimiskeskus: Bluetoothi ​​nupp

Vaadake lühivideot koos kokkuvõttega sellest, millest me just rääkisime:

Bluetoothi ​​täielikuks väljalülitamiseks peate minema Seaded süsteem ja keelake funktsioon.


Seega, kui teil jäi olekuribal puudu Bluetoothi ​​ikoonist, teadke, et see pole teie seadme probleem, vaid süsteemi käitumise muutus. Kas Apple võib tagasi tulla? Jah, see on võimalik, nagu te tegite iPadi virtuaalse klaviatuuri võtmete muutmise otsusega, mis häirib paljusid inimesi. Kuid see on väga haruldane.

Jagage seda artiklit oma sõprade ja sugulastega, kes on samuti uudishimulikud, et nad saaksid rikastada oma teadmisi iPhone’i (või iPadi) kohta. ?

See artikkel on osa meie uute kirjanike koolitusprogrammist. Kas soovite kirjutada BDI jaoks? Saada oma tekst aadressile [email protected]