Kui Apple ĂĽhendab ĂĽhel päeval MacBooki iPadi ja …
PRIJAVE

Kui Apple ĂĽhendab ĂĽhel päeval MacBooki iPadi ja …

Inimestel on üldiselt lühike mälu, kuid me ei unusta, et Apple (ja Steve Jobs ise) oli talle varem turule toomise lubaduste osas mõnikord vastu.

Puuteekraaniga Maci puhul on praegune asukoht üsna selge: hübriidtoodetega on kogemus väga kesine ja ettevõtte fookus on jätkuvalt sõltumatutel seadmetel, millel kõigil on spetsiaalne opsüsteem (macOS ja iOS). vastupidine sellele, mida Microsoft on juba mitu aastat oma Surface line'iga teinud.

Ma ei pane kätt tulele, kuid ma tunnen, et selle tee muutmine on väga ebatõenäoline isegi sellepärast, et strateegia töötab hästi (Macil on head müüginumbrid, iPad on tahvelarvutites maailmas juhtiv) ja minu jaoks on see seletus tõsi- mõistlik õige. Kui ei, siis pole isegi põhjust, miks iOS on OS, mis on täielikult ette nähtud puutetundlike ekraanide jaoks.

Kuid alles teievahelise hea arutelu käigus toome kontseptsiooni "Õunaraamat" mis saab MacBookist ja iPadist.

Sellist toodet on raske hinnata ilma selle kasutamise praktiliste kogemusteta. Ja ma ei öelnud poes isegi 5 minutit, vaid iga päev. Kuid öelge meile lühikese mõttena: kas olete huvitatud Ma hübriididest?

(näpunäide alates Silva Tote, Tudocelular.com kaudu)