Kui arvate, et WhatsApp on suletud, võib see rakendus teie kogemusi täiustada

WhatsApp on Androidi kasutajate seas populaarseim sõnumitooja ja kuigi see on viimasel ajal palju funktsionaalsust omandanud, pole see kaugeltki täielik. Selle peale mõeldes eraldasime WhatsAppi täiendavad rakendused ja tõime rakendusse mõned uued funktsioonid.

Tehke videokõnesid Booyahi abil

Booyah Video Chat võimaldab teil videokõnesid teha WhatsAppi kaudu. Selleks peavad mõlemad kasutajad telefoni telefoni installima. Selle kasutamiseks on lihtne, avage Booyah ja valige kontakt, kellega soovite vestlust alustada, seejärel saadab rakendus WhatsAppi kaudu lingiga sõnumi. Niipea kui kontakt avab rakenduses lingi, algab videokõne.

booyah

Videokõned saidil WhatsApp / © ANDROIDPIT

Booyah VideoChatInstallige Google Playsse

Booyah ei ole täiuslik, kuid teeb korralikku tööd ja on parim alternatiiv seni, kuni WhatsAppi arendajad otsustavad funktsionaalsuse loomulikult kaasata.

Kaitske oma sõnumeid rakendusega ChatLock +

WhatsApp krĂĽpteerib juba otsast otsani, kuid kui keegi võtab teie nutitelefoni ja suudab WhatsAppi avada, pole krĂĽpteerimist, et kaitsta teda nuhkimise eest. Selleks on meil olemas ChatLock + (Blokeeri Messenger ja Vestlus). See rakendus loob neljakohalise PIN-koodi, et pääseda juurde WhatsAppile. See töötab ka Galerii, Gmaili, Hangoutsi, Facebooki, Messengeri (Facebook) ja Messengeri (SMS), Snapchati, Twitteri, Instagrami, Google+, Skype’i, fotode ja isegi Androidi ja Play poe seadete jaoks.

Samuti võimaldab see peita märguandeid ja takistada valitud rakenduste desinstallimist. Kui PIN-kood sisestatakse ekslikult, teeb rakendus foto esikaameraga, mis salvestatakse seejärel rakendusse endasse.

jututuba br

4 numbrit teie sõnumi kaitsmiseks / © ANDROIDPIT

Messengeri ja vestluse lukustusInstallige Google Playsse

ChatLock + on lihtne ja hõlpsasti kasutatav ning sobib suurepäraselt sellele, mida soovite. Soovitatav WhatsAppi ja muude rakenduste lihtsaks kaitsmiseks.

Puhastage rakenduse andmed WCleaneri abil

WhatsApp salvestab teie nutitelefoni kontaktide profiilipildid, saadetud ja vastuvõetud pildid, kasutatavad taustapildid, helifailid, häälmärkmed, videod ja üldised varukoopiad. see kõik võtab palju ruumi.

wcleaner

Kõike ei pea salvestama / © ANDROIPIT

Wleaner WA jaoksInstallige Google Playsse

WCleaner pakub lihtsat ja kiiret lahendust andmete kustutamiseks, mida te enam ei soovi. Võite kustutada kõik kategooria failid või valida need, mida te enam ei soovi.

Kasutage meemigeneraatori abil oma sõnumites meeme

Meemigeneraator teeb seda, mida tema nimi vihjab, luues meemid kasutamiseks WhatsAppis (ja muidugi ka muudes rakendustes). Sellel on mitu kategooriat, alates klassikalisest Batmani peksmisest Robin ja Woody ning Buzz Lightyear, kuni uuteni nagu Cheldon Cooper, kasutades pihustusi ja Donald Trump.

regeneraator br

Looge oma meem või mitte / © ANDROIDPIT

Tasuta meemigeneraatorInstallige Google Playsse

Saate luua ka oma piltide järgi. Lisage lihtsalt tekst ja soovi korral kleebised, konfigureerige tähtede suurus, värv ja asukoht ning kõik, jagage oma loomingut hõlpsalt.

Täielik profiilifoto rakenduse Contact Photo Sync abil

Kontakt Photo Sync sünkroonib WhatsAppi profiilifoto teie telefoni telefoniraamatuga. See rakendus näitab kõiki teie kontakte ja nende vastavaid WhatsAppi fotosid ja fotosid, mida teie mobiilikontaktiprofiil kasutab.

contatossync

See rakendus sünkroonib teie kontaktifotod rakendusega WhatsApp / © ANDROIDPIT

Võtke ühendust fotode sünkroonimisegaInstallige Google Playsse

WhatsAppi foto kasutamiseks kontaktina puudutage lihtsalt valitud nime ja valmis, rakendus teeb kogu protsessi üksi. Liides on väga kole, kuid funktsionaalne.

Milliseid muid WhatsAppi rakendusi soovitate?