Kui olete seeriast sõltuvuses, on see rakendus, mida ei saa teie nutitelefonis kaotada!

Kas alustasite uut sarja, vaatasite mõnda osa ja nüüd ei saa te lahkuda ilma järgmisi peatükke vaatamata või rääkimata oma muljetest ja ootustest sarja kohta? Kuidas oleks, kui teil oleks 500 tuhande liikmeline kogukond ja samal ajal spoileritõrjesüsteem? Kui jälgite ka palju seriaale, ei saa TVShow Time teie nutitelefonis puudu jääda.

TVShow kangelaste rakenduse ĂĽlevaated ajast

TVShow Time ühendab 500 000 liikmega kogukonna, kes räägib sellest, mis teile meeldib: telesarjad. / © ANDROIDPIT

Üks rakendustest, mida ma oma LG G Pad 8 tahvelarvutis kõige rohkem kasutan, on NetFlix ja väga ilmsetel põhjustel armastan seda sarja! Usun, et see on meie aja “paha” ja et koos teistega võib see palju rõõmu pakkuda. Kujutage ette sotsiaalvõrgustikku, kus teemaks on muljed, arutelud ja tõsised arutelud sarja üle, mis teile kõige rohkem meeldib. Kõige parem on see, et te ei pea spoilereid kartma, sest valite mitu seeriat soovite teada, nii et need kõik on üles ehitatud teie programmis tehtud edusammudele.

TVShow ajaga saate:

  • 500 tuhat aktiivset kasutajat, kes osalevad ĂĽheaegselt keskmiselt kuues erinevas programmis;
  • Integreeritud meemiredaktori abil luuakse igal nädalal 6000 meemi;
  • Iga päev saadetakse ĂĽle 500 000 teatise, mis tuletab kasutajatele meelde, et saadaval on uus osa nende lemmiksarjadest.
järgnevad tvshow aegrida

TVShow Time võib olla teie lemmiksarjade kohta teabe jagamise keskus. / © ANDROIDPIT

Teleaeg, telesarja juhendInstallige Google Playsse

Rakendus on tasuta ja uusimad värskendused on nüüd saadaval Google Play poes. Kas teate juba telesaate aega? Mida arvate sellest rakendusest.