Kui Pablo Escobar oleks elus, siis millist nutitelefoni ta kasutaks? Võib-olla Escobar Fold 1

Kokkupandavate nutitelefonide maailmas on uus konkurent, kes soovib olla tehnoloogiagigandi pakkumise järgmine konkurent: Escobar 1-kordne. Kui nimi on tuttav, ei peta teie intuitsioon teid, sest see on tegelikult uudsus, mida Roberto Escobari ettevõte pakub, narkoparuni vend. Kolumblane Pablo Escobar.

Tuhandetesse kohtadesse kuuluvate Samsung Galaxy Foldi, Huawei Mate X ja Motorola RAZR-iga konkureerimiseks on selle seadmega, mille “taskukohasem” hinnasilt on 350 dollarit, kaasas ka peaaegu “hävimatud” lubadused. Kuid see pole veel kõik: Escobar Inc. vali turundusstrateegia, mis erineb vähemalt konkurentide kasutatavast strateegiast.

Lisaks veebipõhisele reklaamikampaaniale, mis võib meenutada aluspesu reklaami või isegi täiskasvanutele mõeldud videot, on Escobar Fold 1 kahes versioonis, millel on erinevad mälukonfiguratsioonid. Esimesel mudelil on 128 GB salvestusruumi ja 6 GB RAM-i, teisel aga kaks korda rohkem ruumi ja 8 GB RAM-i.

Nutitelefoni kapoti all on 2,8 Ghz Snapdragon 855 Octa-Core protsessor, mis on installitud Android 9.0-ga. Escobar Fold 1-l on AMOLED FHD + ekraan, mille kogumõõt on 7,8 tolli, samuti kaks 18 ja 20 MP kaamerat. Dual-sim nutitelefon jõuab lukustamata kasutajateni, lubades olla ĂĽhilduv kõigi võrkudega kogu maailmas. Ettevõtte nimele “truuks” jäämiseks on seadme taustpilt ei rohkem ega vähem kui Pablo Escobari 1977. aasta politsei rekordfoto.

Escobar Inc. tegevjuhi Olof Gustafssoni sõnul CNET-ile rääkides on tegemist “täiesti revolutsioonilise” seadmega, kuna ettevõte on nutitelefonid otse tarbijatele kättesaadavaks muutnud kõikvõimalikud vahendajad. Ametniku sõnul soovis ettevõte “Apple’i ĂĽletada”, kritiseerides isegi Cupertino hiiglase äristrateegiat.

“Tööstus [tecnolĂłgica]Kui see on olnud uuenduslik, on see täis organisatsioone, kes soovivad kasumit teenida. Pole juhus, et Apple on ĂĽks rikkamaid ettevõtteid maailmas, kui tegemist on arvutialuste mĂĽĂĽgiga, mis maksavad rohkem kui seadmed ise, ”sõnas ta.