Kui palju maksab kõigi Apple’i teenuste tellimine?
MOBILE

Kui palju maksab kõigi Apple’i teenuste tellimine?

Eile saime Apple’i eripakkumisel lõpuks teada, kui palju olid kaks uut teenust, mille ettevõte paar kuud tagasi teatas: Apple Arcade ja Apple TV +.

Ja nende hinded on üllatavalt positiivsed nii välismaal kui ka siin. Nii mängu- kui ka tellimisteenused Voogesitus Videod maksavad 5 USA dollarit või 9,90 USA dollarit kuus, mis on väga hea.

Nüüd, kui teame neid numbreid, on hea kindlaks teha, kui palju Brasiilias keegi Apple’i kõigi * kõigi * teenuste tellimiseks maksab. Ole nüüd?

  • ICloudi salvestusruum: R $ 3,50 (50 GB), R $ 10,90 (200 GB) või R $ 34,90 (2 Tt);
  • Apple Music: R $ 8,50 (õpilane), R $ 16,90 (individuaalne) või R $ 24,90 (pere);
  • Apple Arcade: R $ 9,90;
  • Apple TV +: 9,90 R $.

Üks teenus, mis selles loendis selgelt puudub, on Apple News +, mis pole veel Brasiiliasse jõudnud. Ameerika Ühendriikides maksab see 10 dollarit kuus.

Seetõttu, kui arvestada keskmist abonenti, kellel on pere jaoks iCloudi ja Apple Musicu 200 GB plaan, räägime kuutasust 55,60 R $. Ainult siin suudame sellist paketti tulevikus ette kujutada “Apple Prime” mis sisaldab seda kõike näiteks R $ 44,90 eest kuus. Noh?

Redditi postitus läheb aga sammu kaugemale ja sisaldab ka iPhone 11 Pro Maxi kuutasu koos AppleCare + -ga. Idee on muidugi see, et Apple “seoks” kliendid “igaveseks” igakuiseks plaaniks, mis maksab lisaks riistvarale ka kõigi seda ümbritsevate teenuste eest.

Kui palju maksaksite sellise asja eest mõistlikku allahindlust arvestades? Midagi mõelda, selles pole kahtlustki.