Kui PS5 jõuab turule, võib Sony turule tuua uue PlayStation VR-i

Lisaks järgmise põlvkonna PlayStationi arendamise kallal töötamisele saab Sony turule tuua PlayStation VR uue versiooni. Jaapani ettevõtte Bloombergi siseallika sõnul käivitatakse virtuaalse reaalsuse peakomplekt PS5 turule tulekuga.

Mais 2019 oli Sony teadus- ja arendustegevuse asepresident Dominic Mallinson andnud mõista, et ettevõte töötab PlayStation VR järeltulija kallal. Ametniku sõnul saab uudsus reaalsuseks mitmesuguseid virtuaalreaalsuse seadmeid ning traadita peakomplekti saabumine on ka üks laua all olevatest võimalustest.

Eelmise aasta detsembris registreeris Sony patendi, mis viitas VR-seadmetele, mille disain oli iseloomulik kaablite puudumisele. See viitab juhtmeta ĂĽhendusele konsooliga.

Kuna PS5 eeldatav saabumiskuupäev on 2020. aasta jõul, ilmub tõenäoliselt Sony uus VR-süsteem alles aastal 2021. Kuigi PSVR 2 pole veel saabunud, saavad mängijad pealkirju mängida. virtuaalse reaalsuse mängud originaalsest PlayStation VR-ist PS5-l. Pidage meeles, et üldiselt õnnestus ettevõttel müüa 4,2 miljonit VR-süsteemi.

Juba enne, kui PS5 turul debüteeris, oli Sonyl konsooli hinna taskukohasena hoidmisega probleeme. Bloombergi sõnul maksab üks ühik umbes 450 dollarit, mis on märkimisväärne kasv võrreldes PS04 380 dollariga.

Sony ei suutnud garanteerida PS5 masstootmiseks vajalike mälukomponentide arvu, mis võib kajastuda konsooli lõpphinnas. Lisaks on ettevõtte kulud olnud suuremad uute seadmete komponentide eripära tõttu.