contador gratis Saltar al contenido

Kui see vastupidavustesti on õige, on Moto X Force kõik, mida soovite!

Kui see vastupidavustesti on õige, on Moto X Force kõik, mida soovite!

Motorola Mobility avaldas oma YouTube'i kanalil video, mis tõesuse korral tõestab, et DROID Turbo 2 Brasiilia variant Moto X Force on turul kõige kõvem ekraanitelefon. Vaadake kõiki selle testi üksikasju allpool.

Esimese asjana tuleb öelda, et see on Motorola allkirjastatud test, seega on meil sellega tohutu turundus- ja reklaamikoormus. Kui nüüd arvestada, et sellel testil on teaduslik alus, on Motorola tehnoloogia Moto ShatterShield tegelikult muutnud mobiilituru suunda.

Esmalt vaadake videot ja vaadake, kuidas LG G4, HTC One M9, Galaxy S6, iPhone 6S, Galaxy Note 5 ja Galaxy S6 Edge ekraanid seisavad silmitsi 1,5-meetrise tilga mõjuga liivapaberiga kaetud betoonile. Lõpuks vaadake, mis juhtub, kui tootja katsetab Moto X Force:

Tulemused

Ilmselt oli kõige hullema allakäiguga tegelenud seade LG G4, millel lisaks ekraani hävitamisele oli pinnale rebitud tagakaas:

lg g4 moto x sunnitud languse testLG G4 ekraan pärast sügist. / Motorola mobiilsus

Pärast seda iPhone 6S ekraan, mis osutus testimisel kukkumistele vähem vastupidavaks:

iPhone 6s Drop Test Moto X ForceIPhone 6S ekraan pärast kukkumist. / Motorola mobiilsus

Ka HTC One M9 ilme murdis ülalt alla ja isegi elegantsete sügisšokkide korral ei osutunud see nutitelefoniks, mida me oma taskutes tahaksime, kui see poleks simulatsioon:

htc ühe m9 languse katse moto x jõudHTC One M9 ekraan pärast sügist. / Motorola mobiilsus

Galaxy liinist alates on Galaxy S6 seade, mis näitab kukkumise suhtes suuremat tundlikkust, hävitades ekraani täielikult. Huvitav, mis juhtub, kui tema selg on betooni poole?

Galaxy S6 Moto X jõu languse testGalaxy S6 ekraan pärast kukkumist. / Motorola mobiilsus

Minu üllatuseks osutusid Galaxy Note 5 ja Galaxy S6 Edge sügisel vastupidavaks, võrreldes testimisel kasutatud seadmetega, välja arvatud muidugi Moto X Force:

Galaxy Note 5 Moto X jõu languse testMärkus 5 ekraan pärast krahhi. / Motorola mobiilsus
Galaxy S6 Edge Drop Test Moto X ForceGalaxy S6 Edge ekraan pärast kukkumist. / Motorola mobiilsus

Selles testis jäi mul silma see, et see esindas Xperia liini, firmalt Sony, kuna minu Xperia Z2 on mitu korda betoonile kukkunud ja ekraanil pole endiselt kriimustusi, sest tagaosa näeb ekraanil välja nagu Galaxy S6 ekraan. ülaltoodud video.

Lõpuks on see veel üks test, mis tõestab Moto X Force ekraani vastupidavust ja taas kord on tulemused positiivsed.

Mida sa sellest testist arvad? Kas Motorola ShatterShield Moto saab tõesti ainulaadseks pidada?

(tagsToTranslate) moto x jõu languse test (t) droid turbo 2 (t) languse test moto x jõu languse test (t) iphone (t) galaktika s6 (t) htc üks m9