Kui taastada tuleb, peab iMac Pro olema ĂĽhendatud teise arvutiga

Kui taastada tuleb, peab iMac Pro olema ĂĽhendatud teise arvutiga

SEE iMac Pro see on üsna masin. Oleme siin näidanud, et see on metsaline töötlemisel ja kui turvaline on patenteeritud kiibi kasutamine, T2.

Kuid kõigel maailmas on kaks kĂĽlge, kaks lugu. Näiteks on võimatu omada kõiki neid spetsifikatsioone õhukeses korpuses nagu iMac ja see on täiesti modulaarne. See polnud seda väärt – isegi nii tegi Apple pressiteates kindla punkti iMac Pro kohta, mis töötab endiselt täiesti modulaarse Mac Pro ja professionaalse kuvari kallal neile, kes sellist masinat vajavad.

Samamoodi tundub, et ilma praktilisust kaotamata ei saa teil olla turvalisusele keskendunud kiipi, nagu T2. Oleme käsitlenud T2 üksikasju selles artiklis, kuid Apple proovib ise selgitada, mida ta ametlikul iMac Pro lehel teeb:

T2. Tõhustatud integratsioon ja turvalisus.

Tutvustades spetsiaalselt Macile valmistatud teise põlvkonna kiipe Apple T2, avaneb see iMac Pro jaoks uued võimalused, kuna see sisaldab teiste Maci sĂĽsteemide kontrollereid – näiteks sĂĽsteemihalduse kontrollerit (SMC), kaamera ISP-d, helikontrollerit ja SSD-kontrollerit. See võimaldab näiteks T2-pildisignaaliprotsessoril töötada koos FaceTime HD-kaameraga, et pakkuda täpsemat toonide kaardistamist, paremat särituse juhtimist ja näotuvastusel põhinevat automaatset valge tasakaalu. T2 kiibil on ka kaasprotsessor Turvaline enklaav, mis on uute turvaliste alglaadimiste ja krĂĽptitud salvestusfunktsioonide aluseks, kaitseb iMac Pro-d veelgi. Selle abil krĂĽpteeritakse SSD-seadmel andmed AES-i riistvaraga, mis ei mõjuta ketta jõudlust ja jätab Intel Xeoni protsessori vabalt tööle ainult vajalike ĂĽlesannete täitmiseks. Turvaline alglaadimine takistab manipuleerimist tarkvara madalaimal tasemel ja tagab, et arvuti käivitamisel laaditakse ainult Apple’i volitatud operatsioonisĂĽsteemid.

Kõigil neil hĂĽvedel, eriti turvalisusega seotud, on oma hind. Tõestuseks on see, et kui iMac Pro kĂĽlmub tarkvarauuenduse keskel (olete seal, keset protsessi ja seal pole valgust … see on võimalus), peaksite selle ĂĽhendama teise Maciga (hästi varustatud MacOS High Sierra tarkvara ja Apple Configurator 2-ga ) kasutage Thunderbolti või USB-C kaablit (soovi korral saate adapterit kasutada), et saaksite segaduse tagasi võtta.

Igav, eks? Lõppude lõpuks on vähestel inimestel selleks saadaval kaks Maci – võib-olla on vaja kasutada sõpra / sugulast või ettevõtte Maci. Kuid jätkates protsessi selgitamisega, peate selles sekundaarses Macis iTunes sulgema (kui see on avatud), avama Apple Configurator 2 ja seejärel ĂĽhendama kaabli. Seejärel peate iMac Pro-s toitekaabli lahti ĂĽhendama ja seejärel Thunderbolti kaabli (Etherneti kõrval asuv port) ĂĽhendama.

Äikesepord iMac Pro Etherneti kõrval

Järgmine samm on toitekaabli sisestamise ajal all hoida iMac Pro toitenuppu. Pärast toitejuhtme ĂĽhendamist tuleks seda vajutada umbes kolm sekundit. Hea on märkida, et iMac Pro’is ei näe * midagi.

Pärast seda avage Mac avatud Apple Configurator 2 abil ja valige kõnesolev iBridge’i seade. Seejärel valige variant Toiming »Taasta (Toiming »Taasta).

Külmutatud iMac Pro taaskäivitamiseks kasutatakse Apple Configurator 2

Oodake, kuni protsess lõpeb – ​​Apple’i logo ilmub ja kaob selle protsessi käigus. Kui see on tehtud, taaskäivitub iMac Pro lõpuks. Oh, ja kui olete mingil juhul keset protsessi ja vool jälle kustub (mis iganes …), tuleb seda kõike korrata. ?

Kõiki protsesse on kirjeldatud Apple Configurator 2 abilehel, mille on esile tõstnud MacRumors.

Peale vajaduse Apple Configurator 2 järele on protsess sarnane iPhone’ile või iPadile, mis tuleb kĂĽlmunud või midagi taastada taastamiseks Maci / PC-ga. Kahtlemata annab see tööd mõnele inimesele, kellel pole teist Maci saadaval ja kes peavad masina viima Apple’i teenusesse või poodi. See on osa …