Kui teete Macis palju ekraanipilte, võib CleanShot olla teie jaoks suurepärane liitlane

Eelmise aasta lõpus avaldasime oma YouTube’i kanalil video, mis õpetas teid kõiki Maci ekraanipildi ekspertideks.

Kahtlemata on macOS-i kohalike ekraanipiltide funktsioonid enamiku inimeste jaoks suurepärased ja piisavad. Kui aga kasutate seda funktsiooni sageli, võib huvi pakkuda ülesandele pühendatud lisatarkvara.

Seal nimetatakse meie päeva näpunäidet CleanShot. MakeTheWebi välja töötatud utiliit viib Maci ekraanipildi ekraanipildid teisele tasemele.

Idee on asendada natiivsed operatsioonisüsteemi tööriistad, alustades standardsetest püüdmise otseteedest. See töötab macOS-i menüüribal ja pakub palju tõeliselt huvitavaid funktsioone ja kohandusi.

Alustuseks ilmub kohe, kui teete ekraanipildi CleanShoti abil, ekraani nurka mõne käepärase toiminguikooniga pisipildi: saate pildi kopeerida, failina salvestada, lohistada kuhu iganes, laadida CleanShot Cloudi (praegu, tasuta teenus, mille üleslaadimine aegub 30 päeva pärast) või muutke / esitage kirjeldus.

Redigeerimis- / märkimisliides on väga põhjalik, pakkudes lõikeriistu, kujundeid, jooni, nooli, teksti, andureid ja palju muud.

Kuid muidugi läheb CleanShot sammu edasi. Võimalik on kogu aken jäädvustada kerimisega (mis tahes rakenduses), ekraani video või GIF-i salvestada, ikooni automaatselt töölaualt peita (Töölaud) ja isegi ajutiselt taustapilti muuta (suurepärane!), muuta võrkkesta piltide suurust ja palju muud.

See tarkvara on tõesti väga täielik ja läbimõeldud, mille on teinud need, kes mõistavad nende inimeste vajadusi, kes peavad Macis palju pilte või videoid jäädvustama.

CleanShotil pole tasuta prooviversiooni, kuid MakeTheWeb tagab 30-päevase raha tagastamise garantii, kui see teid ei rahulda – milles ma kahtlen. Maci litsents maksab 29 dollarit ja see on saadaval ka Setappi klientidele.

Varsti annavad nad välja ka versiooni “Pro”, makstud CleanShot Cloudist, millel on võimsad funktsioonid ja ĂĽleslaadimiste aegumine puudub.