Kui teile meeldib nutitelefoniga pilte teha, on see võistlus teie jaoks. Või oleneb

Võistlus #nextimagept toimub sotsiaalvõrgustikes ja osalemiskutse antakse ĂĽle kõigile portugallastele, kellel on Huawei või Honori nutitelefon. Iga võitja saab Huawei P40 Pro nutitelefoni, Huawei Freebuds 3 kõrvaklapid ja 50-eurose vautšeri, mida saab kasutada Huawei Experience Store Online’is.

Osalemiseks lihtsalt avaldage fotod sotsiaalmeedias hashtagiga #nextimagept kuni 31. juulini – kõik pildid tuleb teha Huawei või Honori nutitelefoni abil.

Kuni selle kuupäevani valib Hiina tootja Portugali fotograafide Arlindo Camacho, Carlos Pinto, José Ramos, Manuel Pita ja Rui Valido abiga iga kahe nädala tagant võitja, kellest esimene kuulutatakse välja 5. juunil.

Üleriigiline fotokonkurss on osa Huawei ülemaailmsest strateegiast, mille eesmärk on edendada nutitelefoni fotograafiat ning premeerida andeid ja loovust läbi Huawei Next-Image.

tek nextimagept inside “data-title =” tek nextimagept inside – Kui sulle meeldib nutitelefoniga pildistada, on see võistlus just sulle. Või oleneb – SAPO Tech ”> Järgmisena minge sisse

Varasemate väljaannete enam kui 520 000 sissekandega on Huawei Next-Image 2020 avatud kõigile, kellel on Huawei nutitelefon, võimaldades amatöör nutitelefoni fotograafidel ja visuaalsete lugude loojatel oma pilte maailmaga jagada.

See pakub rohkem kui 70 võimalust võita rahalisi auhindu väärtusega kuni 10 000 dollarit (umbes 9 200 eurot). Selle ülemaailmse võistluse kohta lisateabe saamiseks külastage veebisaiti https://gallery.consumer.huawei.com/2020/index.html.