contador gratis Skip to content

Kuidas Agibank töötab? Tunnege panka ja uurige, kas kaart on hea Tootlikkus

Kuidas Agibank töötab? Tunnege panka ja uurige, kas kaart on hea Tootlikkus

Agibank on pank, mis töötab operatsioonidega Androidi ja iPhone'i (iOS) rakenduste kaudu. Erinevalt kuulsamatest digipankadest, nagu Nubank, on sellel asutusel füüsiline asutus, kuid lubab vältida peaaegu kõiki oma teenuseid veebis pakkudes bürokraatiat ja järjekordi. Pärast konto avamist on kasutajatel juurdepääs reale tasuta toimingutele, näiteks ülekannetele, maksetele, maksekviitungitele ja QR-koodi abil tehtavatele ostudele.

Pank pakub rahvusvahelisi krediit- ja deebetkaarte ning loobub aastatasust, kui kasutaja teostab palga teisaldamist. Rakendusest on võimalik pääseda ka sellistele teenustele nagu laenud, kindlustus, konsortsiumid ja investeeringud. seda TechTudo on eraldanud rea küsimusi ja vastuseid Agibanki toimimise kohta.

Kas turvaline PicPay? Vaadake kĂĽsimusi ja vastuseid rakenduse toimimise kohta

Tutvuge 100% digipanga Agibanki eelistega, millel on ka fĂĽĂĽsiline asutus Foto: Reproduction / Fernanda LutfiTutvuge 100% digipanga Agibanki eelistega, millel on ka fĂĽĂĽsiline asutus Foto: Reproduction / Fernanda Lutfi

Tutvuge 100% digipanga Agibanki eelistega, millel on ka fĂĽĂĽsiline asutus Foto: Reproduction / Fernanda Lutfi

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Mis ja kuidas see töötab?

Agibank on digitaalne finantsasutus, mis töötab Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonide rakenduste kaudu. Selle rakenduse abil on võimalik teostada rea ​​toiminguid, näiteks avada arvelduskonto, taotleda rahvusvahelist krediit- ja deebetkaarti, teha ülekandeid ja makseid, genereerida libisemeid, lisaks teha toiminguid QR-koodi abil.

Kliendid, kes hindavad näost näkku kogemusi, võivad abi küsida ka füüsiliselt agendilt. Lisaks puudub Agibankil virtuaalne järjekord kutsete registreerimiseks.

Uurige Agibanki konto avamise eeliseid Foto: Reproduo / Raquel FreireUurige Agibanki konto avamise eeliseid Foto: Reproduo / Raquel Freire

Uurige Agibanki konto avamise eeliseid Foto: Reproduo / Raquel Freire

Agibankas konto avamine on lihtne protsess. Klõpsake rakenduses lihtsalt nuppu "Loo konto" – suvand, mis ilmub selle esmakordsel avamisel. Registreerimiseks peavad kasutajad esitama mõned andmed, näiteks CPF, täisnimi, sĂĽnniaeg, mobiilinumber, postiaadress, igakuine sissetulek ja fotodokumendid, näiteks RG või CNH.

Registreerimine lõpetatakse pärast seda, kui ettevõte on kontrollinud kogu kasutajateavet ja kui kõik on õige, luuakse konto. Selle protsessi lõpuleviimine võib võtta üks kuni kolm päeva.

Kontrollige kogu teavet, mis on vajalik Agibanki konto avamiseks. Foto: Reproduo / Raquel FreireKontrollige kogu teavet, mis on vajalik Agibanki konto avamiseks. Foto: Reproduo / Raquel Freire

Kontrollige kogu teavet, mis on vajalik Agibanki konto avamiseks. Foto: Reproduo / Raquel Freire

3. Millised on peamised saadaolevad ressursid?

Agibanki abil saavad kasutajad palka saata otse rakenduses, samuti taotleda rahvusvahelisi krediit- ja deebetkaarte. MasterCardi ribareklaam võimaldab kasutajatel osaleda ettevõtte punktide kogumise süsteemis MasterCard Surpreenda.

Lisaks on võimalik teha ülekandeid Agibanki klientidele või teistele pankadele, teha QR-koodi kaudu makseid ja oste, genereerida libisemeid ning teha Banco24Horas kuni neli tasuta väljavõtmist kuus ja kaks loteriis.

Uurige, milliseid teenuseid Agibank oma klientidele pakub Foto: Reproduo / Raquel FreireUurige, milliseid teenuseid Agibank oma klientidele pakub Foto: Reproduo / Raquel Freire

Uurige, milliseid teenuseid Agibank oma klientidele pakub Foto: Reproduo / Raquel Freire

Agibankis ei maksa kasutajad konto avamise või haldamise eest, välja arvatud juhul, kui neil on iga kuu terve rida tasuta teenuseid. Kui aga klient peab protsendimäära ületama, võetakse selle eest lisatasud. Tutvuge mõne institutsiooni võetavate tasuta teenuste ja lisatasude väärtustega:

Hinnad

Teenus See on tasuta Lisatariif
Väljamakse Banco24Horase kassas neli kuus R 6,49 dollarit
Loterii väljavõtted kaks per ms R $ 3,99
Sularaha väljavõtmine Sularaha maksmine neli kuus R 6,49 dollarit
Ăślekanne teistesse pankadesse neli kuus R 1,90 dollarit
Ülekanne Agibanki klientidele piiramatu välistatud
Välja antud kangid neli pole saadaval
Bill valmis neli pole saadaval
Kaardiga taotletavad aastamaksud 12 kuud R $ 4,99 / ms
Kaardi annuiteet väljastatakse teeninduspunktis R $ 12,99 / ms
Krediitkaardi duplikaat R $ 9,90
Boleto maksed, kontsessiooni omanikud ja maksud piiramatu välistatud
Makse QR-kood piiramatu välistatud

5. Mis vahe on Nubankil teiste digitaalpankade vahel?

Peamine erinevus Agibanki vahel võrreldes teiste digipankadega, nagu Nubank, Neon ja Inter, on paindlikkus klienditeeninduses. Kasutajad saavad kõik toimingud läbi viia digitaalselt, kuid neil on ka võimalus pöörduda Agibanki agentuuri poole, et küsimustele otse vastata.

Pangas on kasutajatel juurdepääs paljudele tasuta teenustele, kuid mitte ainult. Näiteks Neon ja Nubank võtavad Banco24Horase võrgus väljamakseteenuste eest teenustasusid, Agibank lubab aga kuni neli tasuta igakuist väljavõtmist. Krediitkaarditasude osas ei võta sellised pangad nagu Inter, Nubank ja Neon aastatasusid. Agibanki teenustasud pärast esimest aastat.

Agibank võtab krediitkaardi annuiteeditasu pärast üheaastast tasuta Foto: Reproduo / Raquel FreireAgibank võtab krediitkaardi annuiteeditasu pärast üheaastast tasuta Foto: Reproduo / Raquel Freire

Agibank võtab krediitkaardi annuiteeditasu pärast üheaastast tasuta Foto: Reproduo / Raquel Freire

6. Kui digikonto ei võta teenustasusid, kuidas Agibank raha teenib?

Kuna digitaalsed kontod on täiesti tasuta ja Agibankil on füüsiline esindus, võivad mõned kasutajad olla huvitatud, kuidas ettevõtted raha teenivad. Eelised tulenevad tegelikult krediitkaardimaksetest, mis võetakse pärast esimest vaba aastat; arvete hilinenud maksmine, tekitage intressi; teatud teenuste eest lisatasude võtmine; ja muud teenused, näiteks laenud, kindlustus, konsortsiumid ja investeeringud.

Avastage Agibanki tugevused ja nõrkused võrreldes teiste digitaalpankadega Foto: Reproduo / Raquel FreireAvastage Agibanki tugevused ja nõrkused võrreldes teiste digitaalpankadega Foto: Reproduo / Raquel Freire

Avastage Agibanki tugevused ja nõrkused võrreldes teiste digitaalpankadega Foto: Reproduo / Raquel Freire

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?