Kuidas aju "treenida", on välja toodud kahes tasuta kõneluses neuroplastilisusest

Kuidas aju “treenida”, on välja toodud kahes tasuta kõneluses neuroplastilisusest

Just neuroplastilisusest räägime järgmisel nädalal Lissabonis või pigem sellest, kuidas õige väljaõppega on võimalik parandada meid kamandavate elundite – ja sellest tulenevalt ka muu – jõudlust ja tervist …

“Vestluse alustamiseks” öelge, et neuroPlasticity treening on fĂĽĂĽsilise treeningu ja vaimse treeningu – kognitiivse, emotsionaalse ja sensoorse treeningu – kombinatsioon, mis on loodud aju ja keha tervena hoidmiseks ning sĂĽdamehaiguste ennetamiseks. neuroloogiline foorum. Kõrge jõudlusega aju eesmärk on kahes tasuta kõneluses selle kohta veidi rohkem selgitada.

suure jõudlusega ajutehnoloogia sait “data-title =” suure jõudlusega ajutehnoloogia sait – kuidas aju “treenida”, mida esitati kahes neuroplastilisuse teemalises tasuta kõneluses – SAPO Tech “> suure jõudlusega aju sait

Sessioonid „Neuroplastilisuse roll aju tervises“ toimuvad 17. detsembril aadressil Centro de Offices Latino Coelho 87 ja 19. detsembril Be.Live Schoolis aadressil Rua Castilho 57, mõlemad kavandatud kell 18.00, eeldatava kestusega üks tund. .

Tasuta registreerimise saab teha e-posti teel [email protected] või otse iga sündmuse lehel oleva vahekaardi „Registreeru kohe” kaudu.