Kuidas aktiveerida Whisper Mode ja alandada Alexa heli

Kuidas aktiveerida Whisper Mode ja alandada Alexa heli

Kui te kardate rääkida Alexa hilisõhtul, kuna teie valju vastus võib kogu maja äratada, saate aktiveerida seaded, mis vähendavad Alexa hääle lihtsaks sosinuks.

Pärast Alexa sosistamisrežiimi aktiveerimist teeb abiline kõigepealt teile väikese sosistamistesti, et saaksite siis läheduses vaikselt rääkida.

See on kena trikk, mille näitamiseks on vaja pisut uurimist ja tehnilisi teadmisi. Kuid peamised punktid, mis Sosin režiim (Inglise keeles Whispering Mode) aitab tõhusalt rääkida Alexaga isegi madalamat häält kasutades.

Tuleb märkida, et Whisper Mode töötab ainult Echo kõlaritel, näiteks Echo ja Echo Dot. Kui proovite Androidi või iOS-i rakenduse abil Alexale sosistada, vastab abiline tavaliste hääletoonide abil.

aleks

Kuidas Alexa sosistamisreĹľiimi aktiveerida

  1. Avage iOS-i või Androidi seadmes Alexa rakendus.
  2. Puudutage menüünuppu ja v Seadistused> Häälvastamine.
  3. Aktiveerige see Sosin reĹľiim.
  4. Võite alati küsida Alexalt "Keela sosistamise režiim" või teha seda käsitsi abistajarakenduses.

Nüüd on siin sosistamisrežiimi tüütu asi: kuigi see säte kehtib kõigi teie Amazoni kontoga ühendatud Echo kõlarite kohta, peate seda protseduuri tegema igas Echo seadmes, enne kui Alexa hakkab teie sosinaid automaatselt ära tundma.

Selle põhjuseks on asjaolu, et kui esimest korda konkreetsele Echo-seadmele sosistada, räägib Alexa oma tavalises hääletoonis "Ma arvan, et sa just sosistasid mulle" ja ta selgitab jätkuvalt, mis on sosistamisrežiim, enne kui lõpuks oma hääle langetada. . Kuid kui see on möödas, peab Alexa teie sosinatele esimesel katsel korralikult vastama ja naasma tavapärase kõne juurde, kui räägite temaga tavalisel häälel.