High Sierra on uusim macOS-i versioon, mis toetab täielikult 32-bitiseid rakendusi

Kuidas alandada MacOS Mojave ja naasta macOS Sierra kõrge stabiilsuse juurde

Mõistame: te ei saa ootamisega hästi hakkama. Soovite kasutada ära uusi funktsioone ja tumedaid režiime macOS Mojave, nii et ta kasutas ära uue süsteemi esimest avalikku beetaversiooni, et kasutada oma agitatsiooniõigust, mida ei saa tühistada, kuid asjad ei õnnestunud.

Mojave esimene testversioon, nagu varakult endast lugupidav beetaversioon, on endiselt ebastabiilne; mõnel juhul ei pruugita seda tõesti kasutada nende kasutajate jaoks, kellel on julgust see oma ühele Macile installida või keda kasutatakse tööks ja igapäevaseks kasutamiseks, ainult üks vastuolu oluliste rakendustega, et katset saaks raisata.

Õnneks on stabiilsuse juurde naasmine lihtne (vähemalt suhteline) macOS Sierra High. Edasi võtame kivitee.

Varundage oma failid

Nagu iga HDD / SSD kustutamisega seotud toiming, on oluline ka kõigi failide varundamine. Kui teil on enne Mojave'ile üleviimist tehtud Time Machine'i varukoopia (mis on väga soovitatav), siis salvestage lihtsalt beetakasutuse perioodil loodud või muudetud fail; kui ei, siis salvestage kõik, kustutatakse kõik.

Taaskäivitage oma Mac režiimis Interneti taastamine

Taaskäivitage oma Mac ja kui ekraan on must, vajutage nuppu R. Vabastage nupp, kui ekraanile ilmub Apple'i logo. Pidage meeles, et kui soovite taastada Time Machine'i varukoopia, peab pilti sisaldav ketas olema taaskäivitamisel ühendatud.

MacOS-i utiliit

Valige ekraanil "Utiliidid" suvand "Disk Utility", et kustutada ketas, mis sisaldab macOS Mojave beetaversiooni. Valige külgribalt kõnealune ketas ja klõpsake ülal olevat vahekaarti "Kustuta". Pange oma plaadile nimi (näiteks Macintosh HD) ja valige vorming (kui ketas on HDD, valige Laiendatud Mac OS X (Teataja); kui see on SSD, valige see APFS).

Seejärel naaske ekraanile "Utiliidid" ja klõpsake nuppu "Taasta ajamasina varundamise abil". Valige loendist uusim varukoopia (veenduge, et veerus "macOS-versioon" kuvatakse 10.13, mis on Sierra High versiooni number) ja klõpsake "Jätka". Valmis! Mõni minut hiljem naaseb teie Mac enne Mojave'i versioonile üleviimist algsesse olekusse. Nüüd kopeerige enne taastamist lihtsalt salvestatud fail uuesti.

Kui teil pole Time Machine'i varukoopiat, valige lihtsalt kuval "Utiliidid" suvand "Installige macOS uuesti". See tööriist laadib süsteemi puhtaks installimiseks alla High Sierra installeri; Kui protsess on lõpule viidud, kopeerige failid arvutisse tagasi.

Kuidas takistada MacOS Mojave Betase automaatset installimist

Kui olete osa Apple Beta tarkvaraprogrammist, saab teie Mac automaatselt uue Mojave beetaversiooni. Selle vältimiseks avage see lihtsalt App Store'i süsteemi eelistused ja leidke ala, mis ütleb: "Teie arvutile on kavandatud beetaversiooni tarkvarauuenduste vastuvõtmine". Seal klõpsake "Muuda" ja kinnitage oma valik. Valmis, enam pole ühtegi automaatselt installitavat beetaversiooni!

Loodame, et tänased näpunäited on kasulikud ja lisaküsimuste jaoks võib olla kasulik allpool olev kommentaaride jaotis. Kohtume hiljem!