Kuidas alla laadida kõik Facebooki videod arvutist ja mobiilist

Kuidas alla laadida kõik Facebooki videod arvutist ja mobiilist

Videote allalaadimine Facebookist arvutisse või nutitelefoni võib olla lihtsam kui arvate. Täna on tänu mitmetele rakendustele ja veebisaitidele võimalik videoid alla laadida nii avalikes kui ka eravõrgustikes.

Oleme eraldanud mõned soovitused allolevatest tööriistadest koos üksikasjadega nende tugevate ja nõrkade külgede kohta. Valige üks, mis sobib kõige paremini teie vajadustega.

Kuidas arvutis videoid alla laadida

Mitmed veebisaidid on lubanud teil oma arvutisse videoid alla laadida ilma, et peaksite selleks programmi alla laadima. Heitke pilk parimatele, mida allpool testisime, ja uurige eeliseid ja puudusi.

KAALASTATUD

Facebooki videod

Video allalaadimiseks lihtsalt sisestage lehe link, kus video avaldati, ja klõpsake nuppu "Laadi alla".

See ei vaja programmi installimist, pakub privaatsete videote allalaadimiseks Google Chrome'i laiendit, töötab hästi Androidi nutitelefonides (Google Chrome'i brauserist) ja laadib alla HD-vormingus.

Videoformaat laaditakse alla ainult MP4-s.

FB VDEO ALLALAADIMINE

Facebooki videod

Vaadake, kuidas Messengeri heli alla laadida ja salvestada ning WhatsAppis saata

Samamoodi nagu enne. Sisestage selle video link, kus video avaldatakse, veebisaidil näidatud kohta ja klõpsake nuppu "Laadi alla". Seejärel vajutage video allalaadimiseks nuppu.

See ei vaja programmi installimist ja pakub võimalust videote allalaadimiseks mp4, mp3 või m4a. Puuduseks pole privaatsete videote allalaadimine.

SAA FB STUFF

Facebooki videod

Sa juba tead, kuidas see töötab, eks? Sisestage selle video link, kus video avaldatakse, et sait pakub valikut „Laadi alla”.

See ei nõua programmi installimist, see laaditakse alla HD kvaliteediga ja pakub nuppu "FB privaatne video" koos juhistega privaatsete videote allalaadimiseks. Nagu FBDown, laadige videod alla ainult mp4-vormingus.

Videote allalaadimine nutitelefonist

Ehkki mõned saidid toimivad nutitelefonides hästi, on enamikul isiklikele videotele piirangud, mis nõuavad laienduste või taktika installimist ainult arvutitesse. Sel põhjusel on parim võimalus allalaadimiseks rakendus konkreetne, nagu näiteks järgmine näide:

FB-video allalaadimine (Android)

Facebooki videod

Rakenduse sisestamisel palutakse teil sisestada oma Facebooki konto kasutajanimi ja parool. Nii pääsete oma ajajoonele läbi selle. Sealt sirvige lihtsalt nii, nagu oleksite Facebooki rakenduses ja kui on mõni video, mida soovite alla laadida, vajutage nuppu "allalaadimine".

See pakub võimalust alla laadida HD-vormingus, laadides alla igat tüüpi videoid, sealhulgas isiklikke videoid, mis on kasutajate poolt parimaks hinnatud ja mille tulemus on 4,6 (viiest).

MINU Video allalaadimine FACEBOOKI jaoks (Android)

Facebooki videod

Logige oma Facebooki kontole sisse rakenduse MyVideoDownloader abil. Klõpsake rakenduses suvandit „Uudiste voog”. See viib teid sõprade avaldatud videotele ja jälgitavatele lehtedele, nii et soovitud sisu on lihtne leida.

Valige video ja vajutage allalaadimisnoolt, mis ilmub ekraani ülaossa. Nii lihtne. Lihtne kasutada, see tööriist võimaldab kasutajatel ka videoid otse rakendusest jagada. Lisaks pakub see videote otsimist kategooriate kaupa, näiteks „Teie ajajoonel”, „Jagatud teiega”, „Teie video märgistati”, „Teile meeldivad videod” ja „Teie salvestatud videod”.

TĂ–Ă–Voog (iOS)

töövoog

Isiklik automatiseerimisriist see rakendus automatiseerib tegevusi, mille ilma tööriistadeta on vaja mitu toimingut. Video allalaadimine hõlmab enam kui 200 tegevust, mida rakendus saab automatiseerida.

Kalender, kaardid, muusika, suhtlusvõrgud ja muud nutitelefoni funktsioonid võimaldavad automatiseerida ülesandeid. PDF-failide salvestamine otse Safari ja GIF-i loomine on näited tegevustest, mille teekonda saab rakenduse abil "lühendada".

Ehkki see nõuab esialgset aktiveerimist, pakub rakendus pärast selle aktiveerimist veebivideoga ühendatud valikute hulgas alati suvandit "Käivita töövoog" ja sisu allalaadimiseks on vaja vaid mõnda klõpsu lihtsal ja kiirel viisil.

Töövoo aktiveerimise ja kasutamise kohta samm-sammult kuvamiseks klõpsake siin.

…………………………

Nüüd, kui teate, kuidas videoid Facebookist alla laadida, õppige, kuidas videoid ja lugusid Instagramist alla laadida. AppGeek selgitab ka seda, kuidas oma mobiiliekraani oma arvutis peegeldada, kui soovite oma allalaadimisi jagada paljude inimestega!

Sabryna Esmeraldo

Uhkelt Cearilt lõpetas ta 2012. aastal Fortaleza ülikoolis ajakirjanduse ning on praegu Portugali Minho ülikooli kommunikatsiooni, kunsti ja kultuuri magistrant. Ta on töötanud reporterina alates 2010. aastast, kuid juba lapsest saati on ta olnud kaardilevi.