Kuidas alla laadida tasuta SoundCloudi muusikat?

Kuidas alla laadida tasuta SoundCloudi muusikat?

SoundCloud on üks parimaid platvorme muusika üleslaadimiseks ja kuulamiseks Internetis, eriti sõltumatute artistide poolt. Hea on see, et need artistid saavad lubada kasutajatel soovi korral tasuta muusikat alla laadida. Isegi nii ei tea kõik, kuidas tasuta SoundCloudi muusikat alla laadida.

Muusika veebist allalaadimise protsess on üsna lihtne ja seda saab teha mõne minutiga. Muidugi ei saa kõiki laule sel viisil alla laadida, kuid on ka alternatiive. Kõike saate vaadata allpool!

Kuidas tasuta SoundCloudi muusikat alla laadida?

Nagu me mainisime, on SoundCloudi muusika veebist allalaadimise ametlik protsess väga lihtne. Sammud on järgmised:

Samm 1: alustamiseks avage lihtsalt SoundCloud ja leidke allalaaditav muusika. Seejärel klõpsake suvandil "Muu".

kasutage soundcloud

2. samm: täpselt selle valiku korral ilmub nupp Failide allalaadimine, seejärel klõpsake nuppu. Kui seda nuppu seal ei kuvata, kuna lugu ei saa SoundCloud ametlikult alla laadida.

Laadige alla tasuta ametlik soundcloud-muusika

3. samm: NĂĽĂĽd salvestage fail lihtsalt oma arvutisse. See on mp3-vormingus ja selle saab alla laadida arvuti kausta Allalaadimised.

kasutage soundcloud

Tasuta SoundCloudi muusika allalaadimine on väga lihtne, eks? Nii saate oma muusikat igal ajal võrguühenduseta kuulata.

Kahjuks ei saa kõiki laule sel viisil alla laadida. Nagu mainitud, on teil see valik ainult siis, kui üleslaadija on otsustanud allalaadimisvõimaluse avalikkusele avada. Kui soovite alla laadida lugusid, mis pole võrguühenduseta muusikat kuulata, siis kuidas kasutada muid meetodeid.

Alternatiivne meetod

SoundCloudi veebist muusika allalaadimise alternatiivseks meetodiks on välise veebisaidi SoundCloud Downloader kasutamine. Sellele pääsete juurde lingi kaudu.

1. samm: avage SoundCloud ja hankige allalaaditava loo URL. Pange see link SoundCloud Dowloader tühjale väljale.

kuidas muusikat alla laadida tasuta soundcloudi allalaadijast

2. samm: URL-iga l klõpsake lihtsalt nuppu „Laadi alla” ja salvestage fail arvutisse.

laadige alla soundcloudi laul

Olgu, nautige nüüd muusikat, mille olete SoundCloudis alla laadinud. Väärib märkimist, et mõned lood ei pruugi töötada või SoundCloud Downloaderis.

Veebisait ise hoiatab, et umbes 95% SoundCloudi lugudest saab sinna alla laadida. Seetõttu võite lõpuks leida mõnda, mis annab teile allalaadimisel vigu.

Kas teile meeldivad näpunäited?

Kas kasutasite meie nõuandeid tasuta SoundCloudi muusika allalaadimiseks? Nii et ärge unustage jätta oma kommentaarid meile teada, et leidsite selle ja kui siin on ka muid näpunäiteid, mida soovite näha.