Cara mengunduh konten halaman Tumblr

Kuidas alla laadida Tumblri lehe sisu

Viimase kĂĽmnendi ĂĽks asjakohasemaid suhtlusvõrgustikke on Tumblr. See ajaveebituba on spetsiaalne sahtel, kuhu mahub igasugust sisu: video, mikroblogimine, pildid, tekst, heli … Vastukultuuriline ruum, mis on muutunud varjupaigaks väljaannetele, millel pole tõenäoliselt ruumi teistes sotsiaalsetes võrgustikes. Ja kahjuks tundub, et aeg on läbi saamas nagu MySpace. Nii et panime kokku mõned meetodid laadige alla Tumblri ajaveebi sisu ja ära unusta seda.

Kuidas alla laadida Tumblri lehe sisu

Genbetast (hispaania keeles) lugesime, et Tumblri asutaja David Karp lahkub järgmisel kuul juhitavast ettevõttest (inglise keeles). Arutelupunkt ettevõtetele, kes ei tunne kasutajate ja väljaannete osas parimat (inglise keeles). Kuid kuna kasutajad on tulnud ja läinud pärast seda, kui Yahoo 2013. aastal ostis (inglise keeles), pole palju stabiilsust. Teadmata, mida homne päev toob, on parem ennetada ja nii me neile anname mitu meetodit, mille abil saate Tumblri sisu alla laadida.

Laadige Tumblri sisu alla Androidi terminalist

Kui tahame oma Androidis tugineda piltidele, videotele, heli, gifidele ja muule, peame lihtsalt kasutama Timbloaderit, tööriist sisu hõlpsaks allalaadimiseks. Kuid allalaadimiseks peab meil olema ametlik Tumblri rakendus. Pärast mõlema rakenduse nutitelefoni või tahvelarvutisse installimist peame avama rakenduse Tumblr ja uurima, kuni leiame, mida tahame alla laadida. Seal peame puudutama saatmise või jagamise ikooni (esimene ikoon, mis ilmub väljaande all) ja valige suvand Timbloader.

Kuidas alla laadida Tumblri lehe sisu

Niipea kui sisu jagate, avaneb Timbloader koos väljaandega, mille just sinna postitasime. Puudutage lihtsalt ekraani allosas kuvatavat nuppu “Laadi alla” ja laadite alla. Saame seda korrata nii palju kordi kui soovime ja see sobib hästi nii palju elemente sisaldavate väljaannete kui ka multimeediumisisu jaoks, mida me ei saa Tumblri kaudu alla laadida. Kui tahame näha kõike, mida rakenduse kaudu alla laadime, puudutage lihtsalt esimest nuppu, mis kuvatakse paremas ĂĽlanurgas (disketi sĂĽmbol). Siis ilmub salvestatud loend ja seda on võimalik otse vaadata või kustutada.

Kuidas alla laadida Tumblri lehe sisu

Laadige Timbloader alla Uptodownist [APK]

Laadige Tumblri sisu alla oma arvutist

Kui tahame, et kogu Tumblri ajaveebi sisu oleks arvutis, pole midagi paremat kui TumblThree kasutamine. See tasuta ja avatud lähtekoodiga programm on kolmandas versioonis ning on praegu võimas tööriist, mis võimaldab meil just seda teha laadige alla kogu Tumblri ajaveebi sisu: fotod, videod, heli, tekst … Sisaldab erinevate postituste kommentaare ja silte. Saame varundada kõik lehed, kui see pole privaatne. Midagi, mida me lõpetame, järgides mõnda väga lihtsat sammu.

  1. Laadige alla ja käivitage TumblThree.
  2. Asetage allalaaditava Tumblri URL programmi allservas olevale väljale.
  3. Valige, millist tüüpi sisu me soovime alla laadida, samuti konkreetne lehtede arv Tumblris endas. Kui tahame, et meil oleks täielik ajaveeb, ei sisesta me väljale „Lehekülgede allalaadimine” midagi.
  4. Puudutage suurendusklaasi nuppu, mis asetab „Indekseerimise” ja programm hakkab meie määratud Tumblrit tuvastama.

Kõik, kes on allalaadimisprogrammi kasutanud, on algusest peale harjunud selle intuitiivse liidesega. Veelgi enam, me saame alla laadida mitu Tumblri ajaveebi korraga, sest peame lihtsalt kordama sama toimingut kõigega, mida tahame.

Kuidas alla laadida Tumblri lehe sisu