Kuidas Amazon Prime töötab? Plan pakub tasuta kohaletoimetamist, muusikat ja e-raamatuid

Amazon Prime on veebipoe hĂĽvede pakett, mis lõpuks sel nädalal Brasiiliasse jõudis. Ettevõte peab seda suurimaks turuletoomiseks, mis riigis tehtud on tänu lahendusele, mis konkureerib Netflixi ja Spotifyga madalama hinna eest. See on 9,90 R $ või 89 R $ suurune igakuine tellimus, mis koondab Amazoni veebisaidil olevaid videoid, muusikat, raamatuid ja hĂĽvesid ĂĽhes pakendis. Mõned teenused on uued, teised aga juba olemas, kuid platvorm mĂĽĂĽb neid eraldi. Mõistke allpool kõiki eeliseid, mida plaan pakub, ja vaadake, kas investeering on väärt Amazon Prime’i tellimist.

LOE: Amazon käivitab Brasiilias uue teenuse ja tasuta kohaletoimetamise; Kontrollima

1/6 Mõistke Amazon Prime’i eeliseid ja vaadake, kas see on seda väärt – Foto: Melissa Cruz / TechTudo

Mõistke Amazon Prime’i eeliseid ja vaadake, kas see on seda väärt – Foto: Melissa Cruz / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Klientidel on õigus tasuta saatmisele kõikidesse riikidesse ilma minimaalse ostulimiidita. Abikõlblikel esemetel on pitser „Prime” ja tarneajad varieeruvad vastavalt tootele ja piirkonnale. Tavaline saatmine kehtib igale linnale, kes tellib boleto makseid ja impordiraamatuid.

Kiirteenus seevastu lubab Lõuna- ja Kagu regiooni pealinnadele, välja arvatud Brasil ja Goiânia, kahe tööpäeva pikkust perioodi. Muude asukohtade ajapiirangut pikendati TechTudo Põhja pealinnade postiindeksi puhul võtab kättetoimetamine aega kuni kaheksa tööpäeva. Saate saadaolevaid peamise kohaletoimetamise eeliseid oma aadressile vaadata lehelt https://www.amazon.com.br/b/?ie=UTF8&node=19427888011

2/6 Amazon võimaldab teil saadaolevate eeliste vaatamiseks lehele sisestada postiindeksi – Foto: Reproduction / TechTudo

Amazon võimaldab teil saadaolevate eeliste kontrollimiseks sisestada lehele postiindeksi – Foto: Reproduction / TechTudo

Abonentide teine ​​eelis on juurdepääs Prime Video’le, mis lubab suuremat kogu kui Netflix. Ettevõtted ei avalda täpseid arve, kuid hiljutine voogesituse otsimootori Reelgood uuring näitas, et Amazonil on vähemalt Ameerika Ăśhendriikides mitmekesisuse osas lai eelis.

Uuringu kohaselt on Prime Videol ligi neli korda rohkem filme ja umbes 17% rohkem sarju kui konkurentidel. Sama uuring näitab aga, et hästi järjestatud sisu maht IMDB veebisaidil on platvormide lõikes võrdne. Amazoni eksklusiivses materjalis paistavad silma sarjad Mees kõrges lossis, Läbipaistev, Mozart dĹľunglis ja Poisid ning filmid “Suured haiged” ja “Mere ääres olev Manchester”, mõlemad nomineeritud või Oscari võitjad.

Praegused Prime Video tellijad viiakse lähipäevil automaatselt ĂĽle uuele mudelile. 14,90 R $ kuutasu vähendatakse 9,90 R $-le ja kontol on viivitamatu juurdepääs muudele tellimishĂĽvedele. Amazoni sõnul tagastatakse hiljuti individuaalne Prime’i videolaeng tagasi väärtusevahe automaatselt kaardile.

3 videost Prime Video kannab laiemat kataloogi kui Netflix – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Prime Video kannab laiemat kataloogi kui Netflix – Foto: Marvin Costa / Tech

Amazoni kavas on ka rivaal Spotify. See on Prime Music, muusika voogesitusplatvorm, millel on üle kahe miljoni loo ning tuhandeid esitusloendeid ja jaamu, mille hulgast saate valida rahvusvahelise ja Brasiilia muusikaga, sealhulgas žanrid nagu sertanejo, samba, pagode, forró ja axé.

Amazon Music Unlimitedile üleminekuga saate kataloogi laiendada enam kui 50 miljonile laulule, sealhulgas sel ajal peamistele väljaannetele. Täisversioon pakub tasuta prooviperioodi kolmeks kuuks. Pärast seda perioodi on kuutasu individuaalses plaanis 16,90 R $ (üks aasta 169 R) või pereplaanis 25,90 R $ (üks aasta 259 R), millel on õigused kuuele kontole.

Mõlemat tĂĽĂĽpi teenused on saadaval rakenduses Amazon Music, ĂĽhilduvad iPhone’i (iOS), Androidi, macOSi, Windowsi ja Fire TV Stickiga. Samuti on olemas veebiversioon, millele pääseb juurde brauseriga.

4 of 6 Prime Musicul on Amazon Prime’i tellimusega ĂĽle 2 miljoni loo – Foto: Reproductions / Marvin Costa

Prime Musicul on ĂĽle 2 miljoni loo, mis on lisatud Amazon Prime’i tellimusele – Foto: Reproductions / Marvin Costa

Prime Reading on lugemisplaan, mis on varustatud ka Amazoni tellimusega. TechTudo märkuses selgitas ettevõte, et klientidel oli rotatsioonikataloogist õigus saada “sadu muudetud e-raamatuid ja palju muud”. Tiitlitele pääseb juurde telefonide ja tahvelarvutite Kindle rakendusest ning Kindle digitaalsest lugerist. Mõned Amazon Prime’i e-raamatu tipphetked on Rupi Kauri “Teine võimalus oma suud kasutada”, “Harry Potter ja tarkade kivi”, autor JK Rowling (inglise keeles), “Unistuste mĂĽĂĽja”, Augusto Cury ja “Parim”, autor Mario Sergio Cortella.

Sarnaselt Prime Music for Music Unlimitediga on ka Prime Reading mõeldud Kindle Unlimitedile: 19,90 R $ lisatellimuse saamiseks andsid lugejad välja palju suurema, enam kui 1 miljoni raamatuga kollektsiooni. Teenus pakub 30 päeva tasuta degusteerimist.

5/6 Amazon Prime’i, sealhulgas valik tasuta e-raamatuid – Foto: Filipe Garrett / TechTudo

Amazon Prime sisaldab valikut tasuta e-raamatuid – Foto: Filipe Garrett / TechTudo

5. Eksklusiivsed kampaaniad

Amazonil on iga päev mitu kampaaniat ja mõned neist on peaminister liikmetele kättesaadavad. Pakkumisi vahetatakse regulaarselt. DebĂĽĂĽdikuul pakub ettevõte lisaks Amazoni seadmetele nagu meediakeskus Fire TV Stick allahindlusi ka selliste kaubamärkide toodetele nagu Acer ja HyperX. Erihindadega esemetel on tempel “Esmane pakkumine täna” või “Eksklusiivne esmane pakkumine”.

Twitch Prime on veel ĂĽks eelis, mida varem mĂĽĂĽdi eraldi ja mis on nĂĽĂĽd lisatud Amazon Prime’i tellimusega. See teenus on Twitch TV esmaklassiline versioon, mis on elektroonilisele mängule keskendunud voogesitusplatvorm, sealhulgas mängud ja esporti meistrivõistluste videod, mida edastatakse otse või nõudmisel.

Lisaks sisu vaatamisele on tellijatel juurdepääs mitmetele eelistele, nagu kastid, nahad ja muud mänguauhinnad, samuti täiesti tasuta pealkirjad. Samuti on tasuta salvestada saateid hilisemaks vaatamiseks, kohandada vestlusvaateid ja tellida kanaleid kuus – see funktsioon võimaldab teil reklaame eemaldada ja saate saate ajal muid eeliseid.

6/6 Twitch Prime pakub klientidele mitmeid eeliseid – Foto: Reproductions / Bruna Telles

Twitch Prime pakub klientidele mitmeid eeliseid – Foto: Reproductions / Bruna Telles

Amazoni (1 ja 2) ja Business Insideri kaudu

Kuidas tasuda osade kaupa eBays ja Amazonis? Esitage kĂĽsimus TechTudo foorumis.

Amazon Brasiilias: kĂĽsimused ja vastused

Amazon Brasiilias: kĂĽsimused ja vastused