Kuidas Android-is Facebook Messengerist välja logida

Sellest on juba ammu möödas, kui Facebook otsustas meid Facebook Messengeri röövima panna. Veelgi hullem on see, et Facebook Messengeril pole veel algse Facebooki nuppu “Exit”. Rakenduses olles pole enam tagasiteed. Seetõttu näitame teile täna, kuidas Facebook Messengerist välja logida.

Facebook Messengerist välja logimiseks on kaks võimalust.

Kustutage rakenduse andmed

  • Kõigepealt sulgege rakendus ja tĂĽhjendage hiljutiste rakenduste loend; muidu see näpunäide ei tööta;
  • Sisse Seaded, minema Rakendus ja otsige rakendust Kuller;
  • Seejärel klõpsake seda Ladustamine> Kustuta andmed.
logout messenger 1

Ühenduse loomine Androidi kaudu / © NextPit (ekraanipilt)

Pärast seda minge tagasi rakenduse sahtlisse ja klõpsake nuppu Messenger. Te ei sisesta rakendust automaatselt. Facebook Messengerisse naasmiseks logige lihtsalt uuesti sisse ja kõik teie kontaktid on endiselt juurdepääsetavad. Arvestades seda võimalust Kustutage rakenduse andmed põhjustab failide, sätete, kontode ja andmebaaside kustutamise seadmest.

Sulgege Messengeri seanss Facebooki rakendusest

Kui teie telefonis on Messenger, on teil tõenäoliselt ka Facebooki rakendus. Puudutage Androidi Facebooki rakenduses kella kõrval kolmerealist nuppu ja kerige alla jaotiseni „Konto seaded“, millele järgneb „Turvalisus ja sisselogimine“. Näete jaotist „Kuhu olete ühendatud”, nii et valige oma Messengeri seanss ja puudutage käsku Logi välja.

logout messenger 2

Logige välja oma Androidi Facebooki rakendusega / © NextPit (ekraanipilt)

Kuidas Facebooki veebisaidil Messengeri rakendusest välja logida

Messengerist saate välja logida Facebooki veebisaidil, arvutis või mobiilibrauseris. Minge veebisaidile Facebook.com ja valige seejärel paremas ĂĽlanurgas olevast rippmenĂĽĂĽst “Seaded” (see on nool).

Minge jaotisse “Turvalisus ja sisselogimine”, seejärel leidke jaotis “Kus olete ĂĽhendatud”. Leidke Messengeri seanss, millest soovite välja logida, klõpsake paremal asuvat kolme punkti ja klõpsake nuppu “Logi välja”.

logout messenger 3

Logi välja Facebooki kaudu / © NextPit (ekraanipilt)

Need meetodid pole muidugi ideaalsed, kuid need töötavad rakenduses selle jaoks ametliku nupu puudumisel. Tundub, et Facebook seda niipea ei muuda.

Nõuanne: kui teised inimesed tahavad sisselogimisel teie Messengeri kontot kontrollida, avage lihtsalt rakendus ja klõpsake paremas ĂĽlanurgas oma profiilifotol. Seal otsige “Muuda kontot” ja lisage uus konto. Lahkumiseks peate mõlemad tegema siin näidatud toimingud.

Kas teil on meie jaoks muid näpunäiteid?


See tekst loodi koostöös kirjastaja Stella Daueriga.