Kuidas Androidi telefoni varundada?

Kuidas Androidi telefoni varundada?

Suurema osa andmetest ja sätetest saab Google salvestada pilve ning tehaseseadistuste taastamisel saab neid hõlpsalt uude seadmesse üle kanda või taastada. Allolevas õpetuses saate teada, kuidas oma andmeid lihtsalt ja automaatselt sünkroonida.

Androidi automaatse varundamise konfigureerimine

Automaatse varundamise tegemiseks peate seadmesse registreerima esmase Google'i konto. Selle tulemusel salvestab enamik ettevõtte rakendusi (nt Google Mail ja Google Calendar) teie andmed automaatselt. Järgige lihtsalt neid samme:

1. Avage Android-seadme menüü "Seaded" ja klõpsake suvandit "Süsteem".

2. Klõpsake suvandit „Varundamine”.

3. Aktiveerige suvand Varunda Google Drive'i.

Nüüdsest sünkroonitakse teie andmed automaatselt teie Google'i kontoga ilma vajaduseta käsitsi varundada.

Kuidas teha oma fotodest automaatne varundamine

Fotode ja videofailide jaoks pakub Google spetsiaalset rakendust nimega Google Photos. Sellel on lisaks põhilisele fotoredaktorile ka mitmeid lisafunktsioone, näiteks näo ja stseeni tuvastamine. Suurim erinevus on piiramatu foto- ja videosalvestusvõimalus pilves (fotodele 16-megapiksline piirang ja videotele 1080p eraldusvõime). Google'i fotode automaatse varundamise lubamiseks lugege allpool olevat teavet.

1. Installige rakendus Play poe kaudu.

2. Rakenduse avamisel valige menĂĽĂĽ ekraani loodenurgas.

3. Klõpsake nuppu "Seaded".

4. Klõpsake "Varundamine ja sünkroonimine".

5. Aktiveerige suvand "Varundamine ja sünkroonimine" ja kui soovite sünkroonimiseks valida rohkem kaustu, klõpsake suvandit "Varundage seadme kaustad".

6. Valige täiendavad kaustad, mida soovite sünkroonida.

Valmis! Nüüdsest sünkroonitakse kõik teie fotod ja videod teie Google'i kontoga ja neile pääseb juurde igast Androidi seadmest, iOS-ist, spetsiaalse veebisaidi Google Photos kaudu.

TecMundo sooduskupong: