Kuidas Apple Watch Series 4 kukkumistuvastus töötab

SEE Apple Watch Series 4 on väga lahe ja mis veelgi olulisem, paljude uute funktsioonide jaoks: Kukkumise tuvastamine.

Kuidas see töötab

Funktsioon töötab nii: kui kukute alla ja Apple Watch tuvastab, et liigute, ootab ta, kas reageerite ekraanile ilmuvale märguandele ega helista automaatselt hädaabiteenistustele; Kui olete veel umbes minuti, alustab Watch 15-sekundilist loendust. See hoiatus muutub valjemaks (kui keegi on läheduses, võib tähelepanu pöörata kellale).

Apple Watch Series 4 kukkumistuvastus

Kui loendus lõpeb, helistab kell automaatselt hädaabiteenistustele; varsti pärast seda saatis ta oma hädaabikontaktile sõnumi oma asukohaga, teatades talle, et Apple Watch avastas tõsise kukkumise ja kutsus hädaabiteenistuse.

Hädaabi kontaktinfo

IOS-i meditsiinilised andmed

Ja milline see hädaolukorra kontakt on? Nüüd on see teie haigusloos. Oleme koostanud tervisekaartide kohta täieliku artikli, kuid lühidalt öeldes saate need hädaabikontaktid sisestada ja neid muuta, avades rakenduse Tervis, puudutades vahekaarti „Meditsiinilised andmed“, seejärel valikut „Muuda“ ja lõpuks lisades või muutes. oma kontakti.

Hädaabiteenused

Apple’i sõnul on mitmes riigis ja piirkonnas mitu hädaabiteenust. Sellisel juhul helistab Apple Watch kiirabiteenusega seotud numbrile. Brasiilias on numbrivalimine 190 (sõjaväepolitsei telefoninumber). Väärib märkimist, et selle numbri muutmiseks pole võimalust – vähemalt ametlikult.

Funktsioonide aktiveerimine

Tilgatuvastus on vaikimisi keelatud. See aktiveeritakse ainult siis, kui olete üle 65-aastane ja teie vanus peaks olema täidetud rakenduse Tervisekaardid.

Aktiveerige kukkumistuvastuse funktsioon

Kukkumistuvastuse funktsiooni aktiveerimiseks avage rakendus Watch ja puudutage vahekaardil Minu vaatamine Emergency SOS. Seejärel kerige alla ja aktiveerige funktsioon.

Vaadake, kuidas see töötab

Testisime seda funktsiooni praktikas, vaadake, kuidas see töötab:

Väärib märkimist, et Apple Watch ei suuda kõiki tilka tuvastada. Lisaks, mida aktiivsem olete füüsiliselt, seda tõenäolisemalt aktiveerite kukkumistuvastuse suure mõjuga tegevuste tõttu, mis võivad ilmneda nagu kukkumised. Seega olge ettevaatlik ja ärge jätke asjatult oma 911 kõnesid ja hädaabikontakte. ?