Kuidas blokeerida e-kirju Outlookis? [Guia completo]

Kuidas blokeerida e-kirju Outlookis? [Guia completo]

Outlook on üks enim kasutatavaid e-posti haldajaid, millel on mitu funktsiooni, mis muudavad selle väga täielikuks. Siin õpetame teile, kuidas blokeerida e-kirju Outlookis.

Lugege edasi ja vaadake meie täielikku juhendit samm-sammult, mida teha!

1. Mis on Outlook?

Microsoft Outlook on Microsofti programm, mis haldab teavet Office'i paketi osana. See on peamiselt e-posti rakendus, kuid sellel on ka kalender, ülesannete haldur, kontaktihaldur, päevik ja märkmik.

See töötab nii isiklikuks kasutamiseks kui ka ettevõtetele ja gruppidele, võimaldades näiteks ühiskasutatavaid postkaste ja kalendreid. Lisaks on sellel olemas ka nutitelefonide versioon, nii Android kui ka iPhone.

2. Kuidas blokeerida e-kirju Outlookis?

See on oluline funktsioon igas e-posti haldamise programmis. Outlooki abil saate hõlpsalt blokeerida saatjad ja e-kirjade tüübid, veendumaks, et te ei näe kunagi midagi, mida te ei soovi. Filter on täielikult reguleeritav.

Blokeeri saatja

Kui see, mida soovite blokeerida, on konkreetne saatja, nii et te ei saa temalt enam e-kirja, siis võite olla kindel, et see on üsna lihtne. Selleks paremklõpsake lihtsalt selle inimese sõnumit, klõpsake nuppu"Elektroonikajäätmed" ja siis"Blokeeri saatja".

blokeeri saatja

Sellega võetakse kõik e-kirjad sellelt e-posti kontolt lahkudes automaatselt e-posti kausta"Elektroonikajäätmed", ärge kunagi oma peamist postkasti uuesti täitke. E-kirja blokeeringu tühjendamiseks kasutage seda lihtsaltElektroonilised jäätmefiltrid.

Lisage soovimatuid nimesid

Veel üks funktsioon neile, kes soovivad õppida, kuidas meilisõnumeid Outlookis blokeerida, on soovimatute nimede lisamine Blokeeritud saatjate nimekiri. Kõik loendis oleva aadressi ja nimega kirjad lähevad alati aadressile Elektroonikajäätmed.

Lihtsustatult on see rämpsposti loend, suunates ümber kõik rämpspostina kahtlustatavad kirjad.

Saatja lisamiseks loendisse klõpsake tema sõnumit. Vahekaardil koduõu, rühmaseemalda, klõpsake nuppu elektroonikajäätmedon kell blokeeri saatja.

Soovimatute nimede lisamine Kuidas blokeerida e-kirju Outlookis

Kui soovite sellesse loendisse nime lisada, avage see Esilehekülg, sisseEemalda, sisseElektroonikajäätmed on kellRämpsposti valikud. Seejärel avage vahekaartBlokeeritud saatja ja klõpsake nuppuLisama, kuhu saate sisestada nimesid (konkreetsed e-posti aadressid) või domeene (nt @ näide.com).

Loendit saab Outlooki importida, klõpsatesImport failist ja seejärel olemasolevas faililoendis. Selle valmistamiseks avage see Ekspordi fail ja valige kuhu salvestada.

Lisage usaldusväärne nimi

Veel üks võimalus neile, kes soovivad teada, kuidas Outlookis e-kirju blokeerida, lisage usaldusväärne nimi Usaldusväärsete adressaatide loend või jaoksUsaldusväärne saatja. See tähendab põhimõtteliselt seda, et teatud saatjaid ei kohelda kunagi rämpspostina, jäädes alati teie peamisse postkasti.

Nime lisamiseks loendisse on protsess üsna lihtne: klõpsake saatja saadetud sõnumil ja vahekaardilEsilehekülg, klõpsake nuppuEemalda, sisseElektroonikajäätmed on kellÄra blokeeri saatjat.

Nimesid ja domeene on võimalik loendisse lisada ka käsitsi. Selleks toimige järgmiselt.

  • Juhend V EsilehekĂĽlg,sisseElektroonikajäätmed ja siis Rämpsposti valikud;
  • Usaldusväärse saatja lisamiseks klõpsakeLisama juhendisUsaldusväärne saatja või usaldusväärsete adressaatide lisamiseks klõpsakeLisama juhendis Usaldusväärne saaja;
  • Lahtrisse, kus palutakse sisestada loendisse lisatav aadress või domeen, sisestage oma e-posti aadress või domeen;
  • Saate ka kõike lisadaVõtke ĂĽhendust korraga loendisse, märkides ruudu Usaldage ka minu kontaktide e-kirjusisseUsaldusväärne saatja.

Teatud riikide sõnumite blokeerimine

Teine võimalus e-kirjade blokeerimiseks Outlookis on teatud päritoluriikide saatjate blokeerimine. Näiteks võite otsustada, et soovite kõiki meilisõnumeid USA-st. edastatakse automaatselt postkasti Elektroonikajäätmed.

Teatud riikide sõnumite blokeerimine Kuidas blokeerida Outlookis e-kirju

Seda saab teha, avades vahekaardiEsilehekülg, sisse Eemalda, sisseElektroonikajäätmed on kellRämpsposti valikud. Siis minge Rahvusvaheline ja klõpsake nuppuBlokeeritud kõrgema taseme domeenide loend ja märkige nende riikide ruudud, kus nad ei soovi teile enam e-kirju saata.

Blokeeri tundmatute tähtedega sõnumid

Lõpuks on veel üks võimalus omada e-kirja, mis eri tähtedega sinuni ei jõua. Sellega saabuvad ainult teile arusaadavad sõnumid.

Tundmatute tähtedega sõnumite blokeerimine Kuidas blokeerida Outlookis e-kirju

MinemaEsilehekülg, klõpsake nuppuEemalda, nool järgmine Elektroonikajäätmedja siis Rämpsposti valikud. Nüüd vahekaardilRahvusvaheline, klõpsake nuppuBlokeeritud kodeerimise loend ja valige kõik kodeeringud, mida soovite blokeerida.

Ja kas teile meeldib meie juhend e-posti blokeerimise kohta Outlookis?

Jätke oma arvamus selle kohta kommentaarides, öelge, kui kasutate seda või kui eelistate e-posti haldamiseks muid programme. Vaadake ka meie valikut parimatest produktiivsuserakendustest personaalarvutitele või nutitelefonidele ja kuidas luua Windows 10 konto ilma Microsofti e-kirjadeta!