Kuidas blokeerida reklaame Androidis

Kuidas blokeerida reklaame Androidis

Reklaam on õudusunenägu. See ilmub alati kõige halvemal ajal ja sisaldab teavet, mida tahame lugeda. Lisaks kuvatakse sageli ka äkki seal, kus soovite klõpsata, et pääseda juurde teistele lehtedele. Selle häire kõrvaldamiseks on võimalusi. Allpool leiate õpetuse reklaamide blokeerimise kohta Androidis.

20141204 IMGL2447Blokeeri reklaamid Androidis. / ANDROIDPIT

Kõikides reklaamides tuleb kuvamiseks kasutada andmeid. Ole nad bänner, hüpikaknad või aknad, kulub teie andmeedastuskiiruse väärtuslikku megabaiti. Seetõttu on reklaamide blokeerimine ka säästmise viis.

Saate Chrome'i konfigureerida, et vältida automaatseid hüpikuid (tavaliselt reklaame), mis hüppavad mitmelt saidilt. Chrome'il on ka võimalus andmete tarbimist vähendada. Kaks seadet leiate, klõpsates kolme punkti menüüd ja seejärel nuppu "Seadistused> Sisu seaded"ja"Seadistused> Andmekasutuse vähendamine", iga.

kroompubl
Chrome'il on võimalus blokeerida hüpikaknad ja vähendada andmekasutust. / ANDROIDPIT

Adblock Plus Androidi jaoks

Kui sellest ei piisa, on ka teisi võimalusi. See on AdBlock Plus rakendus. Selleks peate aktiveerima Tundmatu allikas sisene Seadistused> Turvalisus, nii et seade saab rakenduse installida. Selle apk abil saate valida, kas soovite blokeerida kõik reklaamid või ainult selle, mis on teie arvates sobimatu, saate valida video, heli või pildi vahel.