Kuidas blokeerida varastatud või kaotatud iPhone?

Kuidas blokeerida varastatud või kaotatud iPhone?

Kas olete kaotanud oma iPhone / iPad / iPod Touch või arvate, et see varastati? Selle vältimiseks, et teised seda seadet kasutaksid, saate järgida mitmeid protseduure. Seda aitab taastada ka järgmine õpetus

Kõigepealt tuleb kontrollida, kas funktsioon 'Seadmete otsimine' on seadmes aktiveeritud, muutes selle hõlpsamaks leidmise.

Aktiveerige rakendus SearchAktiveerige rakendus SearchAllikas: ((Allikas: oma saak)

Kui rakendus Avasta on aktiivne, kasutage iCloud.com/find veebisaidile pääsemiseks lihtsalt arvutibrauserit. Kui kasutate mõnda teist Apple'i seadet, on võimalik kasutada ka selle rakendust Leia.

Sisestage oma väljale Apple IDSisestage oma väljale Apple IDAllikas: (Allikas: iCloud / Reproduo)

Pärast sisselogimist klõpsake nuppu "Otsi iPhoneist" ja valige seade, mida soovite leida. Rakendus paigutab seadme kaardile. Kui see osutub lähedaseks, saab kasutaja esitada heli, mis aitab seda leida.

See rakendus näitab viimase teadaoleva seadme asukohtaSee rakendus näitab viimase teadaoleva seadme asukohtaAllikas: (Allikas: iCloud / Reproduo)

Vastasel juhul on kõige soovitatav toiming seadme kadunuks märkimine. See lukustab seadme pääsukoodiga, mis kuulub ainult kasutajale, ning ekraanil on võimalik kuvada ka oma telefoniga teade.

Kuvatakse teade numbriga, nii et seade, kes selle tuvastab, saaks helistadaKuvatakse teade numbriga, nii et seade, kes selle tuvastab, saaks helistadaAllikas: (Allikas: Apple'i tugi / paljundamine)

Sellisena jälgib Apple automaatselt seadme asukohta ja peatab maksevõimalused, kasutades Apple Pay ja registreeritud deebet- ja krediitkaarte.

Samuti soovitatakse teil registreerida politsei teade (mida saab teha veebis), märkides seadme seerianumbri.

Kui rakendust Leia ei aktiveerita, on esimene samm allpool Apple ID parooli muutmine, takistades teistel iCloude'i andmetele juurdepääsu kaotatud iPhone'i teenuste kasutamisel.

Pidage alati meeles oma Apple ID ja parooliPidage alati meeles oma Apple ID ja parooliAllikas: (Allikas: Self Capture)

Samuti on oluline muuta seadme kõiki konto paroole (sh sotsiaalsed võrgustikud, pangateenused). Lisaks soovitab Apple kasutajatel kasutajatel teatada ka mobiilsideoperaatori seadme kadumisest või vargusest, et kasutajad saaksid oma kontod desaktiveerida ja liikuda teistesse seadmetesse, takistades blokeeritud telefone kõnede ja sõnumite vastuvõtmisel ning andmete kasutamisel. Internet.

Rakenduse Leia aktiveerimisega või ilma selleta soovitab Apple ka kaotatud või varastatud seadmed usaldusväärsete seadmete loendist eemaldada. Kui see funktsioon on aktiivne, saate seadme siiski eemalt pühkida, nii et uuesti aktiveerida saaks ainult Apple ID omanik, takistades iPhone'i kasutamast kellelgi teisel.

Aktiveerimisvõti kehtib ka Apple Watchi jaoks koos watchOS2 ja uuemate versioonidega.