contador gratis Skip to content

Kuidas Drupaliga veebisaiti luua? [Guia Completo]

Kuidas Drupaliga veebisaiti luua? [Guia Completo]

Kui soovite teenida lisasissetulekut ja saate töötada kodus, kaaluge veebisaidi arendamist hea valikuna. Selles artiklis teeme juhendi veebisaidi loomiseks koos Drupal, selle jaoks üks parimaid platvorme.

Kui olete huvitatud, lugege edasi, et saada sellest kõike teada ja kuidas seda kasutada!

1. Mis on Drupal?

Neile, kes soovivad teha terve veebisaidi täiesti tasuta, on Drupal üks parimatest valikutest, väga sarnane WordPress.org-iga. CMS avatud kood, mis võimaldab programmeerijatel koodi vastavalt soovile redigeerida.

CMS (sisuhaldussüsteem ehk sisuhaldussüsteem) on veebisüsteem, mis võimaldab teil veebisaite praktiliselt ja kiiresti veebis paigutada. See võimaldab teil oma sisu dünaamiliselt hallata, muutes selle ideaalseks kõigile, kes soovivad luua näiteks virtuaalset ajaveebi või -poodi.

arendatud ja hallatav rahvusvahelise üldsuse poolt, sageli värskendustega.

Mis on Drupal? kuidas Drupaliga veebisaiti luua

Mida saan Drupaliga teha?

Selle abil võimaldab Drupal CMS luua soovitud vormingus veebisaidi, kuna see on väga paindlik ja terviklik tööriist. Selles levinumate (ja hõlpsasti tehtavate) võimaluste hulgas on veebisaidi loomise, ajaveebi loomise, oma foorumi arendamise või isegi e-poe loomise võimalus.

Ükskõik kui keeruline või kui palju andmeid peate koguma, on Drupal võimalik. Pakub kõigi kõrge turvalisusega lehtede kiiret laadimist. See on saadaval mitmes keeles, sealhulgas meie keeles, ja on juurdepääsetav, nii et puuetega inimesed saavad seda hallata ja redigeerida.

Kui soovite, saate veebisaidile lisada ka vestluse, kasutades Drupali veebisaidi ĂĽhte parimat vestlusmoodulit.

Lõpuks, kuna see töötati välja PHP-s ja MySQL-is, saate teha kõike, mida soovite, lisades mitmest moodulist, mis on WordPressi pistikprogrammidega väga sarnased.

2. Kuidas Drupali veebisaiti installida ja luua?

Olgu, pärast seda, kui olen selgitanud, selgitame samm-sammult, kuidas Drupaliga veebisaiti luua, mis on tegelikult üsna lihtne ülesanne.

Kuidas seda installida?

Drupali installimiseks on kaks peamist viisi: kasutage enamiku hostimisteenustega kaasasolevat automaatset installijat või installige see käsitsi, mis on keerulisem, kuid pakub rohkem võimalusi.

Esimesel juhul avage lihtsalt hostimisteenuse juhtpaneel (cPanel), leidke automaatne installija ja valige Drupali ikoon. Pärast seda sisestage lihtsalt soovitud teave, näiteks kasutajanimi ja parool. Kui te ei leia automaatset installijat, peate seda käsitsi tegema.

Selle käsitsi installimine on pisut tüütum, aga ka täiesti mõistlik. Esiteks avage faili allalaadimiseks nende ametlik veebisait, mida saab teha hiire üles tõstmisega"Proovige Drupali"ja siis"Lae alla". Nüüd klõpsake nuppuLaadige alla Drupali ZIP-koodAllalaadimiseks.

laadige alla Drupaliga veebisaidi loomine

Paki fail välja ja edasta see Cpaneli kaudu hostimisteenuse kontole. See üleslaadimine peab toimuma tavaliselt õigesti"Avalik_html".

Drupaliga veebisaidi loomise jälgimiseks peate looma andmebaasi, mis tavaliselt on nii MySQL. Seda saab teha mõne hiireklõpsuga, väga kiiresti. Sellega võib installimine tõesti alata. Valige, millist versiooni soovite kasutada, standardset või minimaalset.

Tavaline install, mis on varustatud peamiste funktsioonidega, muutes selle veebisaidi loomiseks ideaalseks alustajatele. Miinimum on see, mis on kaasas mitme asjaga, eriti soovitatav edasijõudnumatele arendajatele.

Nüüd on vaja kinnitada teave serveri kohta ja sisestada andmed andmebaasist. Lõpuks valige oma veebisaidi nimi, kasutajanimi ja parool, et pääseda juurde ja see on kõik, installimine on valmis!

Kuidas Drupaliga veebisaiti luua?

Kui installimine on lõpule jõudnud, on aeg veebisait luua. Logi sisse ja jookse Cpaneli.

Sellel paneelil saate lisada mitme valiku abil: sisu, kus saate hallata faile, sisu ja kommentaare; struktuur, kus saate hallata sisutüüpe ja menüüsid ning kõike muud; välimus, kuhu teema üles panite; laiend, kuhu lisate uue; konfiguratsioon; inimesi, uute kasutajate lisamiseks.

Sisu loomine

Drupalis nimetatakse sisutaksonoomia. Selle valmistamiseks avage see lihtsalt struktuur, Klõpsake nupputaksonoomia, Klõpsake nuppulisada sõnavara, kirjutage nimi ja kirjeldus, klõpsake nuppulisage termineid, kirjutage nimi, kirjeldus, vorming ja URL ja klõpsake nuppu Salvesta. Korrake eelmist sammu, et teha teine ​​termin taksonoomia tegemiseks.

Uue sisu loomine, kuidas Drupaliga veebisaiti luua

Kuidas artiklit teha?

Nüüd, kui olete Drupaliga veebisaidi loomise lõpetanud, peate lisama uue artikli. Selleks sisestage juhtpaneel ja klõpsake nuppuemakas. Seejärel klõpsake nuppulisage sisu on kellartikkel (või sisu tüüp). Lisage pealkirju, silte, sisu, teksti vormingut, pilte ja muud.

SisseSeadistusedmenüüst, Lisate ülevaate, kirjutamise, avaldamise ja URL-i struktuuri teabe. Klõpsamine et näha, Näete, kuidas see välja näeb. Klikkides päästma, Saate selle avaldada.

Kas teile meeldib meie juhend Drupaliga veebisaidi loomiseks?

Andke oma kommentaarid meie artikli kohta meie kommentaaridele, öelge, kas te juba tunnete platvormi või kas tutvustasime seda teile. Vaadake ka seda, kuidas luua veebisait ilma asjatundjate abita ja meie ideid kodus karantiini ajal raha teenimiseks.