contador gratis Saltar al contenido

Kuidas ekraani välja lülitada ilma Maci välja lülitamata

Kuidas ekraani välja lülitada ilma Maci välja lülitamata

On mitmeid usutavaid stsenaariume lülitage ekraan välja ilma Maci magama panemata (või “magama”).

Kas soovite näidet? Oled tööl, tahad kiiresti tõusta, et kohvi saada või tualetti minna, ja ei taha, et inimesed näeksid ekraanil olevat; või, kes teab, teil on oma MacBook Air / Pro-s üks asi (heli salvestamine taskuhäälingusaatesse või video eksportimine) ja soovite ekraani väljalülitamisega akut säästa.

16

Stsenaariume on aga palju. Seetõttu on teil ainult Maci ekraani väljalülitamiseks mitu võimalust. Vaadake seda allpool.

Klaviatuuri kasutamine ilma puuteplaadita

See on kahtlemata üks kiiremaid viise. Ekraani väljalülitamiseks vajutage lihtsalt nuppu ⇧ ⌘. Kui teil on vanem Mac, saate toitenupu asemel kasutada nuppu Eject.

Puuteplaadi klaviatuuri kasutamine

Otseselt seda teha pole, kuid tõenäoliselt saate ekraani kahe kiire sammuga välja lülitada. Sel juhul on kombinatsioon ⌃ ⌘ Q; see otsetee viib teid automaatselt Maci sisselogimisekraanile ja vajutage ekraani väljalülitamiseks Esc.

Puuteriba kasutamine

See pole kindlasti parim valik ja on erinev viis ülaltoodud samme korrata. Kuid saate Maci ekraani välja lülitada, reguleerides puuteriba nii, et see kuvaks ikooni “Lukustuskuva”, minnes aadressile Süsteemi eelistused »Klaviatuur» Kohandage puuteriba ja lohistage kõnealune ikoon puuteribale.

Lülitage Maci ekraan puuteriba abil välja

Kui seda teete, puudutage sisselogimisekraani avamiseks lihtsalt seda nuppu puuteribal ja seejärel ekraani väljalülitamiseks Esc.

Kasutades hiirt

Ma ütleksin, et see on sama lihtne kui klaviatuuri otseteed, mis nõuab ainult väga lihtsat eelnevat seadistamist – tegelikult seda, kuidas ma seda kasutan.

Lülitage Maci ekraan hiirega välja

Logi sisse Süsteemi eelistused »Missiooni juhtimine» Kiire juurdepääsu nurk …; pärast seda valige oma lemmiknurk ja aktiveerige valik “Pange monitor puhkusele”. Lihtsalt lohistage hiirekursor valitud nurga alla ja voila!

Terminali kasutamine

Lõpuks, kui olete üks neist inimestest, kes kasutab terminali kõiges oma elus, sisestage ekraani väljalülitamiseks lihtsalt käsk pmset kuvab sleepnow.

· • ·

Kas teile meeldivad näpunäited? Rohkem on meil veebisaidi jaotises Nõuanded ja õpetused. ?

iClarified kaudu