Kuidas ettemakstud kaardid töötavad? AcessCardi täitekaartide mõistmine

AcessoCard on ettemakstud, laetav kaart, mis toimib nagu tavaline deebetkaart, mis võimaldab teil teha oste fĂĽĂĽsilistes või virtuaalsetes kauplustes, võtta sularaha, maksta arveid ja teha ĂĽlekandeid teistele kaubamärgiga kaartidele. Androidile ja iPhone’ile (iOS) saadaval olevas juurdepääsukaardi rakenduses on lisaks saldode jälgimisele funktsioonid mobiiltelefonide ja transpordipiletite laadimiseks.

LOE: Uus kaart pakub mängudele allahindlust ja ei võta tasusid; vaata

AcessoCardi kasutamiseks peate lisama kaardile soovitud täiendava summa boleto, konto deebet, tuvastatud sissemaksed, DOC või TED või Accessi partneripoodides. Ettemakstud kaartidel on Mastercardi bännerid ja rahvusvahelised kiibid kasutamiseks ka välismaal, kuid Accessi pole võimalik installida. Kas soovite rohkem teada maksta ettemakstud kaartide kohta? Allpool on kaheksa küsimust ja vastust AcessoCardi kohta.

1 viiest juurdepääsurakendusest saate teha ettemakstud kaarditehinguid – Foto: Marcela Franco / TechTudo

Juurdepääsurakendus võimaldab teil teha ettemakstud kaarditehinguid – Foto: Marcela Franco / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Mis on AccessCard ja kuidas see töötab?

Juurdepääs on ettemakstud kaart, nii et kõigepealt peate selle ostude jaoks tasuma. Kaardi ostmiseks on vaja pääseda müügilehele (comprarcartao.meuacesso.com.br) ja valida, milliseid saadaolevatest kaartidest soovite.

Tehinguid, nagu ülekanded kaubamärgiga kaartide vahel, mobiiltelefonide täitmine ja juurdepääs aruannetele jne, saab teha Accessi rakenduse kaudu. Kaardi saab uuesti täita: boleto bancário; DOC ja TED; tuvastatud hoiused ja akrediteeritud kauplustes, näiteks Pão de Açúcar ja Extra.

2/5 Avastage juurdepääs ettemakstud krediitkaardile – Foto: avalikustamine / juurdepääs

Vastab ettemakstud krediitkaardiga juurdepääsule – Foto: avalikustamine / juurdepääs

2. Millised on AccessCardi määrad ja piirangud?

Ehkki peaaegu kõik tehingud toimuvad veebis ja rakenduse kaudu, võtab AcessoCard kasutajatelt tasu. Kaardihalduse kuutasu on 5,95 R $, kuid seda summat ei võeta, kui kaardil pole saldot. Tasuta lisatasud DOC, TED, boleto, deebet ja hoiused alates R $ 500.

Alla 500 R $ alla laaditavate laadimiste korral on laadimise määr 2,50. Samal ajal peavad kasutajad partnervõrgus laadimiseks maksma 6,50 R $. Sularahaautomaadist väljamaksmise tasu on 8,95 R $ (ühe väljamakse kohta).

Kulude tase

Tasu määr (üle R $ 500) Tasuta
Tasu hind (alla R $ 500 pileti või deebeti kohta) 2,50 R $
Tasumäärad (TED / DOC kaudu) Tasuta
Tasu määr (seotud kauplustes) 6,50 R $

Virtuaalsete kaartide ja muude kaartide eest, mille laadimine ületab R $ 100, tellimustasusid ei võeta. Alla 100 R $ tasudega kaartide eest võetakse tasu 14,95 R $. Boleto- ja deebetkontode kaudu laadimise igapäevane piirmäär on tuhat R $ ja CPF-i igakuine makselimiit on 9 tuhat R $. Väljamaksed on piiratud kaks korda päevas kuni R $ 1000 reaalini. Miinimumtasu on 10 R $.

3. Millised on kaardi funktsioonid?

Ettemakse Access kaart on rahvusvaheline, mis võimaldab osta välismaal. Ettevõte pakub kahte kaardivalikut: virtuaalset ja füüsilist, esimene on ainult veebipõhiste ostude jaoks. Väljamakseid saab teha Banco24horase sularahaautomaatides AcessoCardiga. Välismaal saab raha välja võtta CIRRUSe sularahaautomaatidest. Pidage meeles, et ettemakstud kaartidega ostude jagamine on võimatu.

4. Mis on rakenduse funktsioon?

Rakendusest Access on võimalik laadida mobiiltelefone ja transpordipileteid, teha ülekandeid Accessi kaartide vahel, maksta arveid, vaadata aruandeid ja saldosid ning luua kaartide laadimiseks isegi pangakviitungeid.

3/5 App do Acessost võimaldab teil telefoni laadida – fotod: tutvustused / juurdepääs

Accessi rakendus võimaldab teil oma mobiiltelefoni laadida – Foto: avalikustamine / juurdepääs

5. Kuidas täiendada AcessoCardi?

AcessoCardi saate täiendada pangakviitungite, konto deebetite, tuvastatud hoiuste, DOC või TED ning partneripoodides ja supermarketites. Boletoga kaartide laadimiseks rakenduses puudutage valikut „Kaardi uuesti laadimine” ja seejärel „boleto bancário”. Valige uuesti täitmise arv ja puudutage lõpuks nuppu „genereerida boleto”. Koode saab maksete tegemiseks kopeerida või e-posti teel saata.

Konto deebet võimalus on saadaval Itaú ja Banco do Brasil klientidele. Tuvastatud sissemaksevõimalustes peab kasutaja minema ühte akrediteeritud panka (Itoa, Bradesco või Banco do Brasil) ja tegema pangakontole sularaha sissemakse.

Juba TED või DOC kaudu peab klient kandma soovitud summa Santander Accessi kontole. Füüsilistes kauplustes peab laadimine toimuma partnerikettides, näiteks Extra ja Pão de Açúcar, hoiustamisvõimalustega vahemikus 10–500 R $.

4/5 juurdepääsurakendus võimaldab teil tasakaalu kontrollida ja oma ettemaksekaarti laadida – Foto: avalikustamine / juurdepääs

Juurdepääsurakendus võimaldab teil tasakaalu kontrollida ja oma ettemaksekaarti laadida – Foto: avalikustamine / juurdepääs

6. Kuidas toimivad ettemakstud kaardid deebetkaartidega võrreldes?

Kuigi deebetkaartidel ja ettemakstud kaartidel on sarnasusi, näiteks konto saldo põhjal, on suurim erinevus funktsionaalsuses. Deebetkaart on seotud arvelduskontoga, kus saldot kasutatakse, samal ajal kui kasutaja täidab ettemaksu teatud summaga.

Pidage meeles, et kuigi deebetkaartidelt debiteeritakse deebetkaarte, kasutavad ettemakstud kaardid krediitfunktsiooni. Seetõttu on võimalik ka internetist ettemakstud kaardiga osta – midagi, mida deebetkaardiga pole võimalik teha.

7. Millised on AcessoCardi nõrkused teiste kaartidega võrreldes?

AcessoCard ei aktsepteeri järelmaksu. Lisaks on ettemakstud kaardiostud võimalikud ainult juhul, kui kliendil on konto saldo. Lisaks on AcessoCardil kaardi haldustasu, mis pole digipankades eriti levinud.

8. Kust osta AcessoCardi ja kĂĽsida ettemakstud kaarti?

Oma AcessoCardi ostmiseks avage kaartide müügi leht (comprarcartao.meuacesso.com.br) ja valige virtuaalse kaardi või füüsilise kaardi vahel. Seejärel täitke väljad CPF-iga, meiliga ja looge parool. Seejärel peab kasutaja protsessi lõpuleviimiseks sisestama mõned isikuandmed. Pöörake erilist tähelepanu aadressi lünkadele, sest sinna kaardid saadetakse.

5/5-st Hankige AcessoCard ilma bĂĽrokraatiata ja mõne sammuga – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Hankige juurdepääsukaart ilma bĂĽrokraatiata ja mõne sammuga – Foto: paljundamine / Marcela Franco

Kui kaart saabub, peate AcessoCardi aktiveerima brändi veebisaidi kaudu (meuacesso.com.br/ativar). Sellest ajast alates looge lihtsalt Accessi konto ja logige sisse, et kontrollida ettemakstud kaardi andmeid.

Kas Apple Pay aktsepteerib Nubanki? Esitage kĂĽsimus TechTudo foorumis.

Kuidas anda tasuta rakendusega mobiiltelefonile krediiti

Kuidas anda tasuta rakendusega mobiiltelefonile krediiti