contador gratis Saltar al contenido

Kuidas ettemaksuga kaardid töötavad? AcessCardi täitekaartide mõistmine | Internet

Kuidas ettemaksuga kaardid töötavad? AcessCardi täitekaartide mõistmine | Internet

AcessoCard on ettemakstud taastäitekaart, mis toimib nagu tavaline deebetkaart, võimaldab teil teha oste füüsilises või virtuaalses kaupluses, võtta sularaha välja, maksta arveid ja teha ülekandeid teistele kaubamärgiga kaartidele. Androidi ja iPhone'i jaoks (iOS) saadaoleval pääsukaardi rakendusel on lisaks tasakaalu jälgimisele ka mobiiltelefonide ja transpordipiletite laadimise funktsioonid.

LUGEGE: uued mängude sooduskaardid ja tasud puuduvad; vaata seda

AcessoCardi kasutamiseks pean kaardile lisama uue täitekoguse pangaülemakse, deebetkaardi, tuvastatud sissemakse, DOC või TED või Accessi partneripoes. Ettemakstud kaartidel on Mastercard-ribareklaamid ja rahvusvahelised kiibid kasutamiseks isegi välismaal, kuid Accessis pole ostud võimalik installida. Kas soovite rohkem teada ettemakstud kaartidest? Allpool on kaheksa küsimust ja vastust AcessoCardi kohta.

Juurdepääsurakendus võimaldab teil teha ettemakstud kaarditehinguid Foto: Marcela Franco / TechTudoJuurdepääsurakendus võimaldab teil teha ettemakstud kaarditehinguid Foto: Marcela Franco / TechTudo

Juurdepääsurakendus võimaldab teil teha ettemakstud kaarditehinguid Foto: Marcela Franco / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Mida ja kuidas AcessoCard töötab?

Juurdepääs on ettemakstud kaart, seega tuleb selle ostude jaoks esmalt arve koostada. Kaardi ostmiseks peate avama müügi lehe (comprarcartoo.meuacesso.com.br) ja valima, millist saadaolevat kaarti soovite.

Tehinguid, näiteks brändikaartide vahelist ülekandmist, mobiiltelefoni täitmist ning aruannetele ja teistele juurdepääsu, saab teha rakenduse Access kaudu. Kaartide täitmist saab teha: pangaülekanne; DOC ja TED; tagatisraha ja akrediteeritud poodides, näiteks Po de Pickles ja Extra.

Fotodega tutvumine Juurdepääs ettemakstud krediitkaartidele: Divulgao / AcessoFotodega tutvumine Juurdepääs ettemakstud krediitkaartidele: Divulgao / Acesso

Fotodega tutvumine Juurdepääs ettemakstud krediitkaartidele: Divulgao / Acesso

2. Millised on AccessCardi määrad ja limiidid?

Kuigi peaaegu kõik tehingud tehakse võrgus ja rakenduse kaudu, võtab AcessoCard kasutajatelt tasu. Kaardimakse haldamise kuutasu on 5,95 dollarit, kuid summat ei võeta, kui kaardil pole saldot. Tasuta täitmise määrad DOC, TED, boleto, deebet- ja sissemakse kaudu alates R $ 500.

Uuesti laadimine alla R $ 500, täitmistasu 2.50. Vahepeal peavad partnervõrgus laadimiseks kasutajad maksma 6,50 R $. Sularahaautomaadist väljavõtmise tasu on 8,95 USD (väljavõtmise kohta).

Kulutase

Kulutase (üle 500 USD) See on tasuta
Tasu määrad (alla 500 USD pileti või tasu eest) R 2,50 dollarit
Kulutase (TED / DOC kaudu) See on tasuta
Kulu tase (siduspoodides) R $ 6.50

Virtuaalsete kaartide ja muude kaartide puhul, mille lisatasu on 100 R $, tellimistasusid ei ole. Kaardikorpuse eest tuleb tasuda vähem kui 100 RL. Tasu on 14,95 R $. Boleto ja konto deebet 1000 R $ ja igakuine laadimislimiit CPF kohta 9 000 R $. Väljamakseid saab teha kuni kaks korda päevas, kuni R $ 1000 on reaalajas. Minimaalne tasu on 10 R $.

3. Mis on kaardi omadused?

Ettemakstud rahvusvaheline juurdepääsukaart, mis võimaldab välismaal oste teha. See ettevõte pakub kahte kaardi võimalust: virtuaalset ja füüsilist, esimene on mõeldud ainult veebiostudeks. Raha saab Banco24horase sularahaautomaadist välja võtta AcessoCardiga. Väljastpoolt saab väljavõtteid teha CIRRUSe sularahaautomaatidest. Pidage meeles, et ettemakstud kaartidel ei ole võimalik ostud jagada.

4. Mis on rakenduse funktsioon?

Rakenduse Access abil on võimalik laadida mobiiltelefone ja transpordipileteid, teha Access-kaartide vahel ülekandeid, maksta arveid, vaadata aruandeid ja saldosid ning teha kaartide täitmiseks isegi pangaülekandeid.

Juurdepääsurakendus võimaldab teil oma mobiilifotosid uuesti täita: Divulgao / AcessoJuurdepääsurakendus võimaldab teil oma mobiilifotosid uuesti täita: Divulgao / Acesso

Juurdepääsurakendus võimaldab teil oma mobiilifotosid uuesti täita: Divulgao / Acesso

5. Kuidas AcessoCardi laadida?

AcessoCardi on võimalik uuesti täita pangatähtede, pangakontode, tuvastatud hoiuste, DOC või TED abil ning partnerkauplustes ja supermarketites. Rakenduses boleto abil kaartide laadimiseks toksake Täitke kaarte ja seejärel pangalipul. Valige uuesti täitmiste arv ja lõpuks koputage saadud arvele. Koode saab maksete tegemiseks kopeerida või e-postiga saata.

Deebetimisvõimalused on saadaval Ita ja Banco do Brasili klientidele. Tuvastatud sissemaksevõimaluse korral peab kasutaja minema akrediteeritud panka (Ita, Bradesco või Banco do Brasil) ja tegema pangakontole sularaha sissemakse.

TED või DOC kaudu peab klient soovitud summa kandma Santander Accessi kontole. Füüsilistes poodides peab laadimine toimuma selliste partnerite võrgus nagu Extra ja Po de Acar, hoiustamisvõimalustega alates R $ 10 kuni R $ 500.

Juurdepääsurakendus võimaldab teil kontrollida oma ettemaksekaardi saldo ja uuesti täita Foto: Divulgao / AcessoJuurdepääsurakendus võimaldab teil kontrollida oma ettemaksekaardi saldo ja uuesti täita Foto: Divulgao / Acesso

Juurdepääsurakendus võimaldab teil kontrollida oma ettemaksekaardi saldo ja uuesti täita Foto: Divulgao / Acesso

6. Kuidas ettemakstud kaart töötab deebetkaardiga?

Ehkki deebetkaartidel ja ettemakstud kaartidel on midagi ühist, kuna need põhinevad kontojäägil, on suurim erinevus funktsionaalsuses. Selle arvelduskontoga ühendatud deebetkaart, kust saldot kasutatakse, pärineb, samas kui ettemaksega lisandub kasutaja teatud summa.

Pidage meeles, et kuigi deebetkaarte kasutatakse deebetkaartidel, kasutavad ettemakstud kaardid krediidifunktsioone. Seetõttu on võimalik Internetist ka ettemakstud kaardiga osta – see on võimatu deebetkaardiga.

7. Millised on AcessoCardi nõrgad küljed võrreldes teiste kaartidega?

AcessoCard ei aktsepteeri järelmaksuostu. Lisaks on ettemakstud kaardi ostmine võimalik ainult siis, kui kliendil on kontojääk. Lisaks on AcessoCardil kaardihaldustasud, mis pole digipankades liiga tavaline.

8. Kust AcessoCardi osta ja ettemaksu kaarti taotleda?

Enda AcessoCardi ostmiseks avage kaardimüügi leht (comprarcartao.meuacesso.com.br) ja valige virtuaalse kaardi või füüsilise kaardi vahel. Seejärel täitke väljad CPF-iga, e-postiga ja looge parool. Seejärel peab kasutaja protsessi lõpuleviimiseks andma mõned isiklikud andmed. Pöörake erilist tähelepanu aadressilünkadele, kuna just sinna kaardid saadetakse.

Hankige juurdepääsukaart ilma bürokraatiata ja mõne sammuga Foto: Reproduo / Marcela FrancoHankige juurdepääsukaart ilma bürokraatiata ja mõne sammuga Foto: Reproduo / Marcela Franco

Hankige juurdepääsukaart ilma bürokraatiata ja mõne sammuga Foto: Reproduo / Marcela Franco

Kui kaart saabus, pidin brändi veebisaidi (meuacesso.com.br/ativar) kaudu AcessoCardi aktiveerima. Alates sellest ajast looge lihtsalt Accessi konto ja logige sisse, et kontrollida teavet ettemakstud kaartide kohta.

Kas Apple Pay aktsepteerib Nubanki? Esitage TechTudo foorumis küsimusi.

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?