contador gratis Saltar al contenido

Kuidas Google Call Filter töötab Moto G7 ja Motorola One | Tootlikkus

Kuidas Google Call Filter töötab Moto G7 ja Motorola One | Tootlikkus

Motorola Moto G7 ja Motorola One mobiiltelefon hakkasid kõneseadmeid vastu võtma neljapäeval (4). Värskendus toimib kõneabiteenusena, mida kasutatakse kõne tuvastamiseks Google Assistiri abil. See funktsioon lubab välja selgitada, kes helistab ja miks, soovimatute kontaktide ja rämpsposti vältimiseks.

Midagi uut kasutamiseks peab kasutaja vastamise või üles riputamise vahel puudutama nuppu "Kõnefilter". Seejärel vastab Google Assistent järgmise teatega: "Tere, inimene, kellele helistate, kasutab Google'i teenuseid ja saab sellest vestlusest koopia. Kas võite jätta oma nime ja kõne põhjuse?" Pidage meeles, et Google'i kõneautomaatika on juba olemas Pixel 3, Pixel 2 ja originaalses Pixel, mida nimetatakse Kõneekraaniks.

Kümmet asja, mida Google Assistent teeb, teavad vaid vähesed kasutajad

1 / 1Kõne tundmatutest numbritest peab soovi korral vastama Google'i kõnefiltrile. Foto: Helito Bijora / TechTudo

Tundmatute numbritega kõned peavad fotokasutajate soovi korral vastama Google'i kõnefiltrile: Helito Bijora / TechTudo

Kuidas kõnefilter töötab?

Google Call Filter töötab kõne vastuvõtmisel. Tundmatu numbri vaatamisel saab kasutaja puudutada Kõnefiltrit – valikut, mis asub vastamisnupu ja telefoni katte vahel. Sel viisil saab helistaja häälsõnumi: Tere, inimene, kellele helistate, kasutab Google'i teenuseid ja saab vestluse koopia. Kas võite jätta oma nime ja kõne põhjuse?

Lisaks saate kõne kohta lisateavet, otsustage kõnega liituda, hange peatada või rämpspostina tuvastada. Rämpspostina teatatud numbrid saadetakse Google'ile.

Funktsioonide arendamine toimub peamiselt rämpskõnede vältimiseks. USA-s on föderaalse kaubanduskomisjoni andmetel kuus umbes 500 tuhat kaebust robotite tekstisõnumite ja kõnede tõttu, mille rekordiline arv on 26,3 miljardit seda tüüpi kõnet.

Google Assistent: neli tarkvara uudishimu

Google Assistent: neli tarkvara uudishimu