Kuidas heli WhatsApi olekusse panna

Kuidas heli WhatsApi olekusse panna

WhatsApp lubab teil videoid kasutada ainult olekuvärskendustes, kuid kui soovite postitada näiteks heli, näiteks muusikat, õpetab see juhend teid rakenduspiirangute ringlemiseks.

Heli paigutamiseks WhatsApi olekusse toimige järgmiselt.

  1. Valige pilt- ja helifail, mida soovite kasutada: näiteks naljad, vestlused või muusikateosed. Ta peab sisenema Maksimaalne kestus 30 sekundit.
  2. Laadige alla Adobe Clip, saadaval Androidi ja iOS-i jaoks – seda vajate looge tasuta Adobe konto – ja sisestage pilt oma esimesse klippi. Kasutage sama pilti kolm või neli korda, ĂĽkshaaval.
  3. Klõpsake rakenduse ülaosas muusikaikooni ja lisage helifail. Nagu me enne hoiatasime, peab selle maksimaalne kestus olema 30 sekundit või WhatsApp arvab selle selle aja jooksul maha.
  4. Klõpsake nuppu nutitelefoni jagamine ja klippide allalaadimine.
  5. Nüüd lihtsalt jagage faili olekus WhatsApp. Pidage meeles, et olekuvärskendused on nähtavad ainult 24 tundi.

Vähem elegantne alternatiiv on kaameraga sõrmega kaameraga mobiiltelefoni video salvestamine ja taustal soovitud heli esitamine. Vestluse osas pean failid eksportima sellistesse teenustesse nagu Google Drive ja seejärel need oma telefoni uuesti alla laadima – pean kasutama kolmanda osapoole rakendust, nagu VLC, pala esitamiseks pärast allalaadimist.

Allikas: Muusika mõtteviis