Kuidas hõlpsasti WoeUSB Linuxi installida ja Windowsiga pendriveid luua

Mingil hetkel peame looma USB-mälupulga Windows (7, 8.1 või 10), kas installida süsteem ettevõtte arvutisse, oma arvutisse või kellelegi, kes vajab Microsofti operatsioonisüsteemi.

Varem mul oli WinUSB, väike programm, mis aitab Windowsi installimisel USB-mälupulgale. Kuid alates 2012. aastast pole ta jätkanud ja seetõttu on tal kahvli, see tähendab HädaUSB, millel on sama funktsioon ja mitu täiustust.

Alates 24. detsembrist 2018 pole see parandusi ja parandusi saanud, kuid on nüüd rakendatud. Üks on võimalus valida pendrive vormindatava vormingu tüüp, kui see on standardne PAKS või NTFS. Lisaks sellele, et tal on toetus UEFI midagi sellist, mida teistes versioonides ei rakendatud õigesti.

Installige WoeUSB

WoeUSB installimiseks on mitu võimalust. Esimene on Ubuntu baasi jaoks, installige DEB pakett. Esimesed paketid on kompileeritud sõltuvused, mis süsteemi seadistavad. Teine pakett on programm ise, mille laadite alla lauchpad WebUpd8-st, soovitavad devid (kui teil on probleeme, laske WebUpd8 inimestel seda teha). Võite alla laadida 32- ja 64-bitiseid. Värskendus sisaldab Xenial to Disco versioone.

Või võite installida ppa kaudu järgmise käsuga:

sudo add-apt-repository ppa:nilarimogard/webupd8 && sudo apt update && sudo apt install woeusb -y

Seejärel oodake lihtsalt installiprotsessi

Fedora kasutajatele on WoeUSB juba ametlikus hoidlas, installige see lihtsalt järgmise käsuga:

sudo dnf install woeusb

OpenSUSE baasil on installimise käsk:

sudo zypper in woeusb

Alglaaditava USB-mälupulga loomine võib võtta aega, see on normaalne. Isegi kohvi jaoks on aega? Edenemist saate jälgida hüpikaknas edenemisribal.

Me ei saa kunagi teada, millal peame Windowsi USB-mälupulka uuesti kasutama, eks?

See artikkel ei lõpe siin, jätkake ideede vahetamist meie foorumis.

Ma ootan sind järgmine kord, kallista.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.