contador gratis Saltar al contenido

Kuidas Hotmart töötab? 5 küsimust ja vastust platvormide kohta | E-kaubandus

Kuidas Hotmart töötab? 5 küsimust ja vastust platvormide kohta | E-kaubandus

Hotmart on digitaaltoodete levitamisele spetsialiseerunud platvorm. Kaugõppe turul (EAD) pakutav teenus pakub majutust e-raamatutele, veebikursustele ja muud tüüpi materjalidele ning tööriistu, mis aitavad müügiprotsessis. Hotmart on esindatud enam kui 200 riigis kogu maailmas ja võimaldab kõigil saada lisatulu, jagades teadmisi Internetis.

LUGEGE: kas teil on vaja säästa raha aastaks 2020? Rakendus aitab säästa

Aga lõppude lõpuks, kuidas Hotmart töötab? Milliseid tooteid platvormil müüakse? Kuidas on Hotmarti abil võimalik raha teenida? Lisaks TechTudo koostage viie küsimuse ja vastusega loend, mis aitab teil seda teenust mõista ja teada saada.

Vaadake, kuidas see töötab ja kuidas müüa saidil Hotmart Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudoVaadake, kuidas see töötab ja kuidas müüa saidil Hotmart Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudo

Vaadake, kuidas see töötab ja kuidas müüa saidil Hotmart Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Mida teeb Hotmart?

Hotmart (hotmart.com) on platvorm, mis levitab ja turustab digitaalseid õppematerjale. Registreerimine on tasuta ja sisu tootja või sidusettevõttena võib osaleda igaüks. Ideaalne neile, kes soovivad Internetis teadmisi jagades raha teenida, esitleb Hotmart täielikku ülesehitust, mis võimaldab kõike alates sisu loomisest kuni veebisaidil majutamise ja müügimakse töötlemiseni.

Tööpõhimõte on järgmine: keegi, kellel on teadmisi konkreetsest valdkonnast, olgu see õpetaja, digitaalne mõjutaja või lihtsalt keegi, kes seda ainet valdab, luues digitaalseid tooteid. Pärast materjali registreerimist ja majutamist Hotmarti on nüüd võimalik hakata avalikustama. Sel ajal sisenes ka tütarettevõtteid, inimesi, keda oli lihtne müüa, ning aitas ületada lõhet tootjate ja lõpptarbijate vahel.

Kõik, kes on toote vastu huvitatud, saavad selle otse platvormilt osta, järgides sidusettevõtte või tootja linki. Mõlemad saavad komisjonitasu müügi eest ja Hotmarti väärtus on 9,9% + 1 dollar, kui toode maksab üle 10 dollari. Madalama summa korral on tasu 20% tehingu kohta. Väärib märkimist, et see on selle teenuse ainus tasu, st kui te pole kunagi müüki teinud, ei pea te midagi maksma.

Milliseid tooteid müüakse Hotmartis?

E-raamatud ja veebikursused on ühed populaarseimad tooted, mida müüakse saidil Hotmart Foto: Divulgao / HotmartE-raamatud ja veebikursused on ühed populaarseimad tooted, mida müüakse saidil Hotmart Foto: Divulgao / Hotmart

E-raamatud ja veebikursused on ühed populaarseimad tooted, mida müüakse saidil Hotmart Foto: Divulgao / Hotmart

Hotmartis turustatakse mitut tüüpi tooteid ja tootjad saavad vabalt otsustada, milline vorming klientidele sisu kõige paremini edastab. Internetis on edukaim materjal e-raamatud ja veebikursused, kuid on võimalik müüa ka võistluste jaotusmaterjale, tellimisteenuseid, taskuhäälingusaateid, mobiilirakendusi ja isegi skripte.

Kui te pole kindel, millist viisi valida, teadke, et Hotmart lubab teil pakkuda ühe tootega seotud mitut vormingut. Näiteks e-raamatutel võib olla ka heli- ja videoversioone.

Esimene samm Hotmarti müügi alustamiseks on platvormil registreerumine. Selleks minge saidile hotmart.com ja klõpsake nuppu "Registreeri". Saate sisse logida Facebooki andmetega või luua konto algusest peale.

Pärast nõutud teabe täitmist ja sisselogimise lõpuleviimist näete, et on kaks võimalust: "Looge oma toode" või "Liitu tootega". Sel hetkel on vaja kindlaks teha, milline alternatiiv on kõige kasumlikum ja sobib kõige paremini teie profiiliga.

Kui otsustate hakata sisutootjaks, lisage toote nimi, kirjeldus ja hind. Peate ikkagi otsustama, kas lubate teistel inimestel teie materjali jagada (sidusprogramm). Seejärel määrake makse tüüp ja tootegarantii. Lõpuks täitke järelejäänud teave müügilehel ja saatke toode Hotmarti meeskonnale hindamiseks.

Kui soovite töötada sidusettevõttena, avage "Turg" ja otsige tooteid, mis on rohkem seotud teie õpitud teemaga ja oma publikuga. Kui leiate huvitavat materjali reklaamimiseks, klõpsake kursil „Edenda”, kui kursus on „1-klõpsulise liikmelisuse tüüp”, kui igaüks saab liituda ja hakata müüma, või „Taotle liikmemaksu”, kui modereeritakse. Sel juhul peate ootama, kuni tootja reageerib.

Kuidas reklaamite tooteid teenuses Hotmart?

Hotmart: kaugõppe platvorm aitab teabe teenimisega raha teenida.Foto: Divulgao / HotmartHotmart: kaugõppe platvorm aitab teabe teenimisega raha teenida.Foto: Divulgao / Hotmart

Hotmart: kaugõppe platvorm aitab teabe teenimisega raha teenida.Foto: Divulgao / Hotmart

Eduka müügi korral on oluline kavandada tooteedendused. Esiteks hõlmab see suhtluskanalite analüüsi, mida kasutatakse avalikkusega kontakteerumiseks ja materjali pakkumiseks. Kui soovite jõuda juhtideni, kes tunnevad huvi näiteks karjääri arendamise kursuste vastu, on parim võimalus reklaamida tunde LinkedInis. Müügilehe liikluse suurendamiseks kasutage vajadusel tasulisi reklaamiplatvorme, näiteks Facebooki reklaamid ja Google Adwords.

Teine müügi suurendamise põhipunkt on hea pildi valimine. Valige fotod, mis suudavad edastada reklaami põhisõnumi ja näidata toote funktsiooni. Näiteks kui müüte kursusi veebis, proovige näiteks tahvelarvutis kellegi pilti lugeda. Piltide redigeerimise programmi abil on võimalik isegi tootemudel teha.

Ärge unustage ka anda täpset teavet müüdavate toodete kohta. Kasutaja tunneb end ostu sooritamisel turvaliselt ainult siis, kui ta mõistab kõiki eeliseid, mis tal selle toote ostmisel on. Veebikursuse eeskujul teavitage mitte ainult arutatavaid teemasid, vaid ka üksikasju, näiteks moodulite arvu, milliseid näiteid või lisamaterjale ostja pääseb ja kui kursusel on interaktiivseid ressursse, näiteks teste ja lööke – vestlus õpetajaga.

Digitaaltoodete reklaamimine LinkedInis ja teistes sotsiaalsetes võrgustikes aitab kaasa fotode müügile: Paulo Alves / TechTudoDigitaaltoodete reklaamimine LinkedInis ja teistes sotsiaalsetes võrgustikes aitab kaasa fotode müügile: Paulo Alves / TechTudo

Digitaaltoodete reklaamimine LinkedInis ja teistes sotsiaalsetes võrgustikes aitab kaasa fotode müügile: Paulo Alves / TechTudo

Kuidas teenite Hotmarti abil raha?

Teage, kuidas määrata oma põhitoote hind Hotmarti abil raha teenima. Sel põhjusel on vaja hinnata kõiki materjalide valmistamisega seotud muutujaid, mis hõlmavad mitte ainult projekti investeeritud raha ja selle töötunde, vaid ka ostja tajutavat väärtust võrreldes sellega, mida müüakse. Teisisõnu, hind on otseselt seotud teie pakutavate kulude ja tuludega.

Teine tegur, mis müügihindade arvutamist otseselt mõjutab, on nõudlus toote järele. Kui pakkumine ja nõudlus on suured, suureneb konkurents ja inimestel on rohkem valikuvõimalusi. Seetõttu kipuvad nad valima odavamaid tooteid. Kui toormel on suur nõudlus, kuid turul pole head valikut, võib müügi väärtus olla suurem.

See viib veel ühe olulise punktini: konkurentsianalüüsini. E-kaubanduse ja infoproduktide kasvava populaarsuse tõttu on oluline enne toote hinna määramist teada saada, mida konkurendid kasutavad. Väärib märkimist, et see ei tähenda täpselt seda, mida konkurendid kannavad, vaid pigem turu kõikumiste jälgimist ja mõistmist, kui palju on avalikkus nõus oma nišis toodete eest maksma.

Supervank: kuidas see töötab? turvaline? Esitage TechTudo foorumis küsimusi.

Kuidas tasuda oma reisi eest Uberis sularahas

Kuidas tasuda oma reisi eest Uberis sularahas