Kohaletoimetamise taotlused: vaadake viit toidu ja toodete tarnimise taotlust Tootlikkus

Kuidas iFoodi teatisi välja lülitada Kohaletoimetamine

IFoodi teavituste keelamine on võimalik mõne sammuga. See rakendus saadab kasutajatele mitu hoiatust päevas ja kuigi mõned neist on asjakohased, reklaamib enamik neist ainult teenust ennast, mis võib lõpuks olla tüütu. Üks võimalus nende ebamugavuste vältimiseks on vaigistada ainult oma mobiiltelefonis edastatavaid teatisi, edastada SMS-ide, e-posti ja WhatsAppi kaudu soodustuste ja sooduskupongide kohta teateid.

Protseduuri saab läbi viia rakenduses endas ja see ei mõjuta teateid tellimuse kohta, kui restoran on vastu võtnud, valmistub, kui toit on jäänud kohaletoimetamiseks jne. Vaadake allpool, kuidas nutitelefonis iFoodi teatisi vaigistada. Juhend on tehtud Androidis, kuid seda saab mängida ka iPhone'is (iOS).

Kuidas iFood laevandusohvitseridele töötab? Vaadake küsimusi ja vastuseid

Vaadake, kuidas iFoodi tõuketeateid oma mobiiltelefonil välja lülitada Foto: Ana Marques / TechTudoVaadake, kuidas iFoodi tõuketeateid oma mobiiltelefonil välja lülitada Foto: Ana Marques / TechTudo

Vaadake, kuidas iFoodi tõuketeateid oma mobiiltelefonil välja lülitada Foto: Ana Marques / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. samm. Avage rakendus iFood ja koputage profiilimenüüd. Seejärel valige "Seaded";

Rakenduse iFood Photo seaded: Reproduo / Raquel FreireRakenduse iFood Photo seaded: Reproduo / Raquel Freire

Rakenduse iFood Photo seaded: Reproduo / Raquel Freire

2. samm. Sisestage "Halda teatisi" ja seadke nupp "Teavitused" keelatud olekusse (hall). Niisiis saate jätkuvalt reklaamteatisi SMS-i, e-posti ja WhatsApp-i kaudu, kuid push-teatised teie mobiiltelefonil lõpevad.

IFoodi tõuketeatiste keelamine mobiiltelefonil Foto: Reproduo / Raquel FreireIFoodi tõuketeatiste keelamine mobiiltelefonil Foto: Reproduo / Raquel Freire

IFoodi tõuketeatiste keelamine mobiiltelefonil Foto: Reproduo / Raquel Freire

Kuidas iFoodis sooduskoodi registreerida?

Kuidas iFoodis sooduskoodi registreerida?