Kuidas installida iOS 13-ga iPhone'i / iPadi mitmesuguseid fonte (tähti)

Kuidas installida iOS 13-ga iPhone’i / iPadi mitmesuguseid fonte (tähti)

Üks uudiseid iOS 13 Mis paljudele meeldib, on võimalus installida erinevaid fonte kasutamiseks rakendustes. Kuid iOS on saabunud ja paljud mõtlevad: kuidas neid muid fonte installida?

Selles artiklis räägime veidi selle protsessi toimimisest.Kohandatud postkasti installimine on oluline kõigile, kes töötavad teksti redigeerimise ja isegi graafilise redigeerimisega, ja iOS on seda alati piiranud. Varem oli süsteemis võimalik installida mitmesuguseid fonte, mitteametlikult, kasutades konfiguratsiooniprofiile. See, mida iOS 13 toob, on lahendus originaal ülesande jaoks.

Kuid see pole nii lihtne.

Fondide installimiseks iOS 13-s peate App Store’ist alla laadima rakenduse, mis ĂĽhildub funktsiooniga ja toob fontide kogu sĂĽsteemi installimiseks. Fonte ei saa otse rakenduste poest installida (nagu esialgu ette kujutati).

Selles õpetuses õpetame teile, kuidas oma iPhone’i või iPadisse erinevaid fonte installida.


elulised rekordid

Kõigepealt peate mõistma, kuidas alternatiivsed allikad töötavad:

  • Te ei saa muuta sĂĽsteemi fonte (näiteks ekraani Seaded välimust ja rakenduste nimesid avaekraanil). Fonte installitakse ainult tekstiredaktorite ja muude rakenduste jaoks.
  • Rakendused, mida saate installitud fonte kasutada, on piiratud. Näiteks toetatud tekstiredaktoris, näiteks Pages.
  • Kui saadate faili erineva fondiga teistele inimestele, peavad nad ka selle fondi õigeks vaatamiseks installima. Täpselt nagu arvutid.
  • Arendajatelt eeldatakse intensiivsemat ĂĽhilduvust sĂĽsteemiressurssidega, nii et nende funktsionaalsusest saab midagi väga kasulikku.

Installi fondid sĂĽsteemi

Ametlik meetod, mille iOS 13 tõi, nõuab, et laadiksite alla rakenduse, mis selle töö ära teeb. See sunnib meid ühilduvate rakenduste esitamisel lootma arendaja huvile.

Selle artikli kirjutamise ajal on ainus seda eelist pakkuv rakendus Restorani kirjad (Tasuta). Laadige see alla oma iPhone’i või iPadi.

Nüüd toimige järgmiselt.

Samm 1 Avage rakendus Font Diner. Puudutage nuppu “AktiveeriEkraani ĂĽlaosas.

2. samm Puudutage nuppu “Nõus“See ilmus välja. Nõustute installitud fonte kasutama ainult isiklikuks kasutamiseks.

3. samm Fondipakettide tõhus paigaldamine. Paigaldatakse umbes 23 meiliperekonda, mille saate hiljem eemaldada, kui enam ei soovi.


Seal paigaldati mitu fonti. Selle nägemiseks avage Süsteemi seaded ja minge saidile Üldine ›Font.

Pange tähele, et selles jaotises Seaded saate kustutada allikad, mida te enam ei kasuta.