Kuidas installida iOS 13 oma iPhone’i või iPod touchi [atualizado: links diretos]

See tuleb, mees! Pärast kuudepikkust ootamist, para iOS 13 on täna avalikkusele kättesaadav (võib-olla umbes kell 14.00, Brasilia aja järgi).

Teie ettevalmistamiseks lõime uue sĂĽsteemi jaoks täieliku installijuhendi. Sellega saate valida lihtsama viisi – ilmselgelt vastavalt teie vajadustele – värskenduse rakendamiseks oma seadmesse ja jätta kõik õigeks ajaks kallistust otsides valmis.

Läheme nüüd?

Vastavus

Allpool loetleme kõik seadmed, mis saavad uue süsteemiga nõustuda:

iPhone

 • iPhone XS;
 • iPhone XS Max;
 • iPhone XR;
 • iPhone X;
 • iPhone 8;
 • iPhone 8 Plus;
 • iPhone 7;
 • iPhone 7 Plus;
 • iPhone 6s;
 • iPhone 6s Plus;
 • iPhone SE.

Muidugi, muidugi, iPhone 11, 11 Pro ja 11 Pro Max – need, millele on eelinstallitud iOS 13.

iPod touch

 • iPod touch (7. põlvkond).

Arvestades, et iPad töötab nĂĽĂĽd operatsioonisĂĽsteemi variatsiooni nimega “iPadOS”. See esimene versioon (juba 13.1) ilmub 30. septembril 24. septembril koos iOS 13.1-ga.

Esiteks varundamine!

Nagu me alati ütleme, pole kanavarud ja supp kunagi kellelegi haiget teinud (välja arvatud võib-olla kana). Enne sellise suurema värskenduse tegemist on väga oluline, et salvestate kõik oma failid, andmed ja eelistused oma seadmesse, nii et midagi ei läheks kaotsi juhuks, kui midagi valesti läheb.

Teie lihtsaim võimalus on varundamine iCloudi või iTunes’i kaudu. Esimesel juhul pääsete lihtsalt oma seadme seadetele juurde, puudutage valikut oma nime ja juurdepääsuga iCloud »iCloudi varundamine. Seal peate aktiveerima valiku “iCloud Backup” (kui see pole veel aktiivne) ja puudutage nuppu “Varunda kohe”. Mõne minuti (või tundide pärast, sõltuvalt teie ĂĽhendusest) pärast kõik lõpeb ja saate jätkata.

Teine võimalus on kasutada iTunes’i (või Finderit, kui olete MacOS Catalina versioonile ĂĽle läinud – kuid toimingud on põhimõtteliselt samad). Selleks ĂĽhendage seade USB-kaabli abil lihtsalt Maci / arvutiga, avage iTunes, klõpsake vastava seadme ikoonil, valige suvand “Kokkuvõte” ja klõpsake nuppu “Varunda kohe”. Sellisel juhul salvestatakse varukoopia teie arvutisse, mitte pilve – nii et kui värskendamise käigus midagi valesti läheb, peate oma iPhone / iPad / iPod touch taastama, ĂĽhendades selle oma Maci / arvutiga.

Kuidas värskendada

Kas olete toetanud? Nii et kontrollime nüüd kõiki viise, kuidas peaksite iOS 13 oma seadmesse installima.

OTA installimine (üle õhu)

See on lihtsaim viis oma seadme värskendamiseks: avage sellel lihtsalt Seaded ja puudutage seda Üldine »Tarkvarauuendus. Seal kuvatakse iOS 13 värskendused ja peate protsessi lõpuleviimiseks järgima lihtsalt juhiseid.

IOS-i värskendus iPhone XS-i seadetes

Kui teie seadmel pole värskenduse allalaadimiseks piisavalt ruumi, kustutab sĂĽsteem värskenduse tegemiseks ajutiselt mõned rakendused – kuid ärge muretsege, sest pärast protsessi lõppu taastatakse kõik teie andmetega.

Installimine iTunes’i (või Finderi kaudu, macOS Catalina puhul) kaudu

IPhone'i ja iPadi sĂĽnkroonimine MacOS Catalina 10.15-s

Teine lihtne viis oma seadme värskendamiseks on selle ühendamine USB kaudu Maci / arvutiga ja iTunes / Finderi avamine. Märkus värskenduse kättesaadavuse kohta kuvatakse automaatselt, kuid kui ei, siis minge lihtsalt alale „Ülevaade” ja klõpsake nuppu „Otsi värskendusi”. Seejärel järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid ja oodake, kuni protsess lõpeb.

Käsitsi paigaldamine

Kolmas võimalus on värskenduspaketi seadmest käsitsi allalaadimine ja selle rakendamine iTunes’is. See meetod on kasulik, kui teil on kodus mitu sama seadet, kuna peate faili alla laadima ainult ĂĽhe korra ja te ei pea allalaadimist igas seadmes ootama.

Allolevas loendis klõpsake oma seadme valikul sobiva faili allalaadimiseks:

Värskenduse rakendamiseks ĂĽhendage seade lihtsalt arvutiga, avage iTunes / Finder, minge suvandile “Kokkuvõte” ja klõpsake nuppu “Otsi värskendusi”, hoides samal ajal all ⌥ (Valik) Macis või Shift arvutis. Avanenud aknas leidke allalaaditud fail ja valige see. Seejärel järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid ja oodake.

Ja puhas paigaldus?

Viimane variant pole alternatiiv ĂĽlal loetletud radadele, vaid täiendav “samm”. Puhas install on lihtsaim viis oma seade uueks muuta, isegi kui see on juba paar aastat teel olnud, sest tegelikult installitakse uus sĂĽsteem nullist – sisselĂĽlitatuna käitub seade nii, nagu oleks see karbist väljas, ilma failideta või ilma. eelmine eelistus.

See on positiivne mitmel põhjusel: peale seadme puhastamise kasutamata sĂĽsteemifailidest ja muudest elementidest, mis võivad selle raskeks muuta, võib puhas install olla hea võimalus teil uuesti alustada – see tähendab, et valige hoolikalt rakendused, Millised fotod, failid ja andmed hoitakse tähelepanu koondavas seadmes.

Muidugi pole see midagi, mida peate sageli tegema. Võib-olla üks kord 3-5 aasta jooksul? … Olete vastutav.

Vajalik hooldus

Alustuseks peate puhta installi korral uuesti kontrollima – lõppude lõpuks pidage meeles, et kõik kustutatakse! – et kõik teie olulised andmed on salvestatud. ICloud hoolitseb selle eest, et leida peaaegu kõike teie iPhone’is või iPadis, nii et lihtsalt pääsete sellele juurde Seaded ” [seu nome] »ICloud ja kontrollige, milline ĂĽksus on aktiivne.

 • Foto;
 • E-post;
 • Võta ĂĽhendust;
 • Kalender;
 • Kleebised;
 • Klass;
 • postitus;
 • Safari (teave nagu lemmikud, sirvimisajalugu jne);
 • Kodu (teie seade ja seaded);
 • Terviseks (kõik andmed salvestatakse rakendusse);
 • Rahakott (Apple Payga registreeritud kaardid, piletid jne);
 • Mängukeskus;
 • Krabi;
 • võti (parool, mida kasutate Safaris).

Samal ekraanil pisut allapoole saate vaadata ka seda, millised kolmanda osapoole rakendused kasutavad iCloudi oma andmete salvestamiseks – ärge unustage jätta valik lubatuks kõigile neile, kelle andmeid soovite pärast puhast installimist taastada.

Lõpuks pidage meeles, et mõned muud rakendused (näiteks Google või Telegram) kasutavad andmete säilitamiseks oma servereid. Sellisel juhul ei pea te muretsema: logige pärast süsteemi uuesti installimist sisse ja kogu teie teave ja failid on alati olemas nagu nad olid.

Teised, nagu WhatsApp, nii ei tööta ja peate kõigi nende taastamiseks iCloudi varundama. Niisiis, püsige lainel!

Kui see on tehtud, saame puhta installiga edasi liikuda – seda saab teha kahel viisil.

Seadme enda poolt

Lihtsaim võimalus oma seadmesse puhta installi saamiseks on seda lihtsalt tavapäraselt värskendada – järgides ĂĽlaltoodud meetodite juhiseid – ja seejärel taastada selle tehaseseaded.

Kustutage iPhone'i sisu ja sätted

Selleks minge lihtsalt edasi Seaded »Üldine» Lähtesta ja valige variant „Sisu ja sätete kustutamine“, Yang, hästi, hävitab kõik teie seadmes olevad asjad ja viib selle loomulikku olekusse, nagu oleks see karbist välja tulnud. Pärast seda protsessi järgige lihtsalt andmete ja failide uuesti seadistamiseks ja toomiseks ekraanil kuvatavaid juhiseid.

Maci / PC-ga

See on ka teie arvutis puhta installi tegemine. Kui kasutate macOS Catalina, teeb selle protsessi Finder; MacOSi või Windowsi eelmistel versioonidel on kasutatud tarkvara iTunes. Sammud on siiski samad.

Esmalt laadige oma seadme jaoks alla sobiv IPSW-fail, järgides ülalolevat jaotist „Käsitsi installimine”.

Seejärel ühendage oma iPhone või iPod touch kaabli abil arvutiga; seejärel avage iTunes või Finder ja klõpsake seadme ikoonil.

IOS-i värskendus iTunes'i kaudu

Klõpsake vahekaardil “Kokkuvõte” käsku “Taasta iPhone”, hoides samal ajal klahvi ⌥ all. Valige avanevas aknas allalaaditud IPSW ja järgige uue sĂĽsteemi installimiseks ekraanil kuvatavaid juhiseid.

Pidage meeles, et see valik, erinevalt iCloudi varundamisest, ei taasta rakendusi ega seadeid, mille olete oma seadmes teinud, näiteks fondi suurus, klaviatuur, äratused ja muu. Seetõttu peate need seaded käsitsi uuesti konfigureerima ja soovitud rakendused uuesti alla laadima.

· • ·

Suurepärane (uuesti) installimine! Ja nagu alati, jätke oma kahtlused, muljed ja kogemused allpool kommentaaridesse.

Uuenda 19. september 2019 14:44

Uuendasime postitust otselingiga, et alla laadida värskenduse IPSW-fail. Nautige!