kuidas installida »iPhone'i ajaveeb

kuidas installida »iPhone'i ajaveeb

Üks uutest asjadest alates iOS 13 see, mis paljudele inimestele rõõmu pakub, on see võimalus installige mõni muu font rakenduses kasutamiseks. Kuid iOS on saabunud ja paljud imestavad: kuidas seda muud fonti installida?

Selles artiklis räägime veidi selle protsessi toimimisest.Spetsiaalsete tähtede installimine on põhiline neile, kes töötavad teksti redigeerimise ja isegi graafilise redigeerimisega ning iOS piirab seda alati. Mis iOS 13 annab lahenduse autentne ülesande jaoks.

See polnud aga nii lihtne.

Fontide installimiseks iOS 13-le peate App Store'ist alla laadima funktsiooniga ühilduvad rakendused ja kandma süsteemi installitavat tähtede kogumit. Fonte otse rakenduste poe kaudu installida ei saa (nagu algselt ette kujutati).

Selles õpetuses õpetame teile, kuidas installida erinevaid fonte oma iPhone'i või iPadile.


elulised andmed

Esiteks peate mõistma, kuidas alternatiivsed allikad toimivad:

  • SĂĽsteemi tähti ei saa muuta (näiteks seadete ekraanikuva ja rakenduste nimesid avakuval). Tähed installitakse ainult tekstiredaktoritele ja muudele rakendustele.
  • Rakendusi, milles saate kasutada installitud tähti, on piiratud arv. Näiteks ĂĽhilduvas tekstiredaktoris, näiteks LehekĂĽlg.
  • Kui saadate kellelegi teisele erineva fondiga faili, peavad nad selle õige kuvamiseks ka selle installima. Nagu arvuti.
  • Arendajatelt oodatakse ĂĽhilduvust intensiivsemate sĂĽsteemiressurssidega, nii et selle funktsioonid muutuvad väga kasulikuks.

Installige font sĂĽsteemi

IOS 13 toodud ametlik meetod eeldab, et laadige alla mitu rakendust, mis täidab ülesandeid. See muudab meid sõltuvaks arendajate huvist ühilduvate rakenduste esitamise vastu.

Selle artikli kirjutamise ajal on ainus rakendus, mis neid eeliseid pakub Restoranikirjad (tasuta). Laadige see alla oma iPhone'is või iPadis.

Nüüd toimige järgmiselt.

Samm 1 Avage rakendus Font Diner. Puudutage "Aktiveerige seeEkraani ĂĽlaosas.

2. samm Puudutage valikuid Nõus"Ilmub. Nõustute kasutama fonte, mis on installitud ainult isiklikuks kasutamiseks.

3. samm Installige fondipaketid tõhusalt. Installitakse umbes 23 perekonna kirja, mille saate hiljem kustutada, kui te seda enam ei soovi.


Seal on installitud mitu fonti. Selle nägemiseks avage süsteemiseaded ja minge saidile Üldine font.

Pange tähele, et selles jaotises Seaded saate kustutada allikaid, mida enam eraldi ei kasutata.