Kuidas installida kaasaegne korter Ant teema Ubuntu ja Linux Mint

Kui soovite oma Linuxi kohandada, on sĂĽsteemi ikoonivalik alati teretulnud, jättes sĂĽsteemi ĂĽha enam oma viisi ja “isikupära”. Lame jalajäljega teemad meeldivad alati neile, kes kujunduse isikupärastavad, näiteks teema Numix, Papyrus, Suru ja Zafiro, mille tegime ka postituse näidates ..

Teema kannab “futuristlikku jalajälge”, kandes väga huvitavat ja uudset kombinatsiooni, mis põhineb evopop-gtk-teemal, samas kui ikooniteema põhineb Bostoni teemal.

Ametlik projekti pilt

Teemade installimine

Teema installimine on väga lihtne. Kõigepealt peate selle projekti GitHubist alla laadima, järgmine samm on failihalduri avamine ja peidetud failide kuvamine, tavaliselt Nemos (Linux Mint) ja Nautilus (Ubuntu / GNOME), vajutage lihtsalt klahvikombinatsiooni “CTRL + H”.

Tõenäoliselt näete nĂĽĂĽd varjatud faile, need algavad tähega “.” (Periood) võib erinevate kuvatavate kaustade hulgas olla kaust nimega “. Teemad ”, kui seda pole, saate luua probleemideta, pidage meeles, et lisage enne nime punkt.

See on tehtud, lihtsalt paki teema kaust lahti, laadides selle sellesse kausta alla “teema“Uuele teemale ĂĽleminekuks kasutage seda lihtsalt GNOME Näpistama Ubuntu (GNOME Nahk) või rahapajas Teema tööriist, mille leiate juhtpaneelilt ja seejärel muutute teemaks “Sipelgad”. See teema võib töötada ka muude GTK-liideste puhul, nagu XFCE, MATE, Budgie jne. mõned detailid võivad siiski olla “paigast ära”.

Ametlik projekti pilt

Teema allalaadimiseks avage see GNOME View’is selle lingi kaudu või GitHubi kaudu.

Loodan, et olete järgmises postituses, kallistused.