Kuidas installida OKULAR pdf-lugeja Ubuntu ja Linux Mint

Tänapäeval on hädavajalik, et pdf-luger oleks alati saadaval, kui see on sĂĽsteemiga varustatud, veelgi parem. Paljud levitused on varustatud installitud lugeritega (näiteks Evince või Xreader) ja kui te ei soovi neid installida, saate selleks siiski kasutada Google Chrome’i. Kuid täna näitame teile, kuidas installida KDE projekti pdf-lugeja OKULAR.

Okular on KDE projekti avatud vormingus dokumendilugeja (PDF) ja saate selle installida mis tahes Linuxi distributsiooni.

Okulari abil saate funktsiooniga „Ülevaade” luua kohtumisi, lihtsaid märkmeid, lihtsaid märkmeid ja palju muud. Allpool on pdf-fail koos esiletõstetud valikuga „Ülevaade”

Samuti loeb see lisaks PDF-ile ka Postscript, DjVu, CHM, XPS, ePub.

Kuidas Okulari installida?

Paigaldama Silma, Võite minna rakenduste poodi ja otsida “Okular” ning installida, mis on väga lihtne. Kuid hoidlas olev versioon on Okulari veebisaidi andmetel ajakohane Ubuntu 18.04 on versioonil 17.12.3, Ubuntu 18.10 versioonil 18.04.3, Mintil versioonil 4: 17.12.3 (või versioon 17.12.3).

See ei ole takistus rakenduse kasutamisel, kuid kui soovite kasutada uusimat versiooni nii Ubuntu kui ka selle peal piparmündilehed see peab uusima versiooni läbima.

Kui te ei tea, kuidas installida ja kuidas see toimib, tegime sellest rääkimiseks spetsiaalse postituse, vaadake seda.

Selle installimiseks klõpsuga käivitage terminalis järgmine käsk.

sudo snap install okular 

Pärast seda otsige Okulari Mint menüüs Start või Ubuntu Dash.

Sortide omamine on alati hea, eriti PDF-i manipuleerimiseks. Kui soovite rakendust täielikuks manipuleerimiseks, soovitame PDF Masterit.

Ootan sind järgmise postituseni, kallistused.